Thermobag x12 Babolat Pure Strike 2018

4B0 751170 149
1 Opinie
Dostępny
389,43 zł

(389,43 zł szt.)

Brutto

Nowa torba z serii Pure Strike zaprojektowana z myślą o zawodowcach. Pomieści do 12 rakiet. Liczne schowki i praktyczne kieszenie ułatwiają przechowywanie sprzętu i akcesoriów.

Opis

PRAKTYCZNA TORBA NA 12 RAKIET DLA ZAWODNIKÓW TURNIEJOWYCH

Wystarczająca ilość funkcjonalnego miejsca dla każdego sprzętu:

  • 3 komory, w tym 2 izotermiczne (pomagające utrzymać naprężenie naciągu)
  • wentylowane miejsca na brudną/wilgotną odzież i obuwie 
  • kieszeń z podziałkami na akcesoria tenisowe i indywidualne 
  • kieszeń chroniona twardym tworzywem dla ochrony wrażliwych przedmiotów jak telefony komórkowe, opaska Babolat POP itp.
  • możliwość stworzenia spersonalizowanej etykiety na stronie www.mybabolatbag.com

Parametry produktu

Rodzaj
Na 12 rakiet
Wymiary (cm)
75 x 48 x 32
Pojemność (l)
67
Nowy produkt

Opinie klientów

1 Opinie klientów

Praktyczna i stylowa
Zacznijmy od wyglądu, moim zdaniem torba prezentuje się bardzo elegancko. Jak w całej gamie produktów pure strike połączenie bieli i koloru pomarańczowego prezentuje się bardzo efektownie. Torba wykonana jest porządnie, pomimo częstego użytkowania w różnych warunkach trzyma się doskonale i najważniejsze - Pomimo białego koloru zaręczam, że nie brudzi się bardziej niż torby w innych kolorach, wydawałoby się bardziej uniwersalnych ! Jest dalej śnieżno-biała i prezentuje się bardzo ładnie. Dwie komory termiczne spełniają doskonale swoje zadanie i są bardzo pojemne. Komora środkowa pomieści różne przydatne w pracy instruktora elementy wyposażenia dodatkowego kortu lub ciuchy itp. na plus należy zaliczyć dodatkową komorę na brudne buty z wentylacją. Dodatkową zaletą torby jest sztywna mała kieszonka na najważniejsze i delikatne przedmioty typu komórka itp. System noszenia w rękach lub na plecach w postaci szelek jest bardzo wygodny i nie męczy ramion nawet przy dłuższym korzystaniu z torby Polecam wszystkim tą torbę, spełnia znakomicie swoją rolę, a dodatkowo elegancko wygląda.
Data

Klienci, którzy kupili ten produkt, kupili również:

Produkt dodany do listy życzeń
Produkty dodane do porównania.

Strona używa tzw. ciasteczek zgodnie z Polityką Prywatności.