• Wyprzedaż!

Rakieta tenisowa Babolat Pure Aero Team

527,64 zł

(527,64 zł szt.)

730,89 zł -28%

Lżejsza (285g) wersja rakiety Pure Aero dająca większą manewrowność. Znakomita dla zawodniczek, dla juniorów oraz mężczyzn-amatorów potrzebujących łatwego w grze sprzętu.

Rozmiar

Maszyna do rotacji

Babolat Pure Aero to rakieta stworzona dla graczy, którzy chcą kontrolować swoją siłę topspinem.

GŁÓWNE KORZYŚCI

Zwiększona produkcja topspinu dzięki:

  • Szybszej prędkości główki rakiety
  • Dłuższemu kontaktowi piłki z naciągiem podczas uderzenia

PROFIL GRACZA

  • Grający głównie mocne piłki z głębi kortu
  • Potrzebujący siły i maksymalnej rotacji
  • Dla zawodników turniejowych i dobrych amatorów

Nowe technologie

AERODYNAMICZNA RAMA

Aeromodular2

Nowy profil ramy jest jeszcze bardziej aerodynamiczny dzięki zmianom w jej konstrukcji oraz ukryciu grometów z systemem Woofer™ we wnętrzu ramy. To wszystko zmniejsza opór powietrza o średnio 11% i w efekcie - daje większą rotację i prędkość piłki.

SZERSZY UKŁAD STRUN

FSI SPIN

Zwiększone odległości pomiędzy strunami naciągu oraz podłużne kształty przelotek grometów na górze i na dole główki rakiety pozwalają na większy ruch strun generując mocniejszą rotację.

Zawodnicy grający Pure Aero

  • Rafael Nadal
  • Jo-Wilfried Tsonga
  • Karolina Woźniacka
  • Jack Sock
  • Jerzy Janowicz


Rafael Nadal i Jo-Wilfried Tsonga

Jack Sock i Caroline Wozniacki

Pure Aero - Jerzy Janowicz


^
DO GÓRY

0BP011 102255 2
2017-10-21

Opis

Wiek
dorośli
Kluczowa zaleta
siła i topspin
Fabryczny naciąg
nie
Skład
grafit
Układ strun
16/19
Wielkość główki (cm2/cale2)
645/100
Długość (mm/cale)
685/27
Kolekcja
Pure Aero
Pokrowiec
Nie
Sztywność (ra)
72
Waga(g)
285
Balans (mm)
320

Specyficzne kody

ean13
3324921398501
Nowy produkt

Opinie o produkcie

Oceń 

2018-09-30

Pewność, łatwość i siła - Pure Aero

To już kolejna moja opinia o najlepszej rakiecie, najlepszego na świecie zawodnika - Rafy! No ale nie mogę wyjść z podziwu, bo chciałbym, aby każdy wiedział, że to wspaniały sprzęt dający wszystko, czego potrzebuje dążący na szczyt gracz! Rakieta "Pure Aero" pozwoliła mi poprawić grę z głebi kortu, posyłanie skrótów i slajsów. No i serwis! Piłkę mogę podkręcić, posłać płasko - jak chcę! Pełna kontrola! Kiedy patrzę na mój sprzęt i widzę ten żółty kolor od razu chcę uderzać mocniej! Bo mam siłę, a dzięki rakiecie uderzania są jeszcze mocniejsze. Zyskałem pewność, nie boję się ryzykować, bo wiem, żę ptrafię zagrać dobrze. I wiem, że każde uderzenie jest łatwiejsze niż kiedyś. Uwierzyłem w siebie i własne umiejętności! Babolat Pure Aero to pozycja, która jest najlepszym wyborem nie tylko dla tych, którzy grają od dawna, także dla tych, którzy od pierwszych treningów szukają profesjonalizmu tak jak ja! Nie zastanawiajcie się! Z pełną odpowiedzialnością mogę polecić rakietę każdemu!

Oceń 

2018-09-30

Profesjonalizm, czyli Pure Aero

Od początku mojej przygody z tenisem chciałem być profesjonalistą. Pierwsze rakiety nie były najlepsze - zła kontrola, czucie. Nic nie wychodziło. Do momentu, gdy w tym roku zobaczyłem Rafaela Nadala na korcie Philippa Chartier'a. Byłem pod wrażeniem z jaką lekkością można uderzać piłkę, z dużą rotacją, tam, gdzie chce tego zawodnik. To Rafa zainspirował mnie do wyboru rakiety z kolekcji Pure Aero! Efekty były widoczne już od pierwszego treningu. Piłkę posyłałem, tam, gdzie chciałem. W końcu! Nadawanie rotacji przychodziło z łatwością. Nareszcie! No i lekkość z jaką można uderzać! Wszystkie elementy gry poszły do przodu, wszystko stało się prostrze, ręka nie drgała, zyskałem pewność. I pomyśleć, żę gdybym nie włączył wtedy telewizora, to dalej miał bym problemy... Jestem wielkim fanem zarózno mojej rakiety, "Babolat Pure Aero Team", jak i Rafy. Każdy jego mecz śledzę z wielką ciekawością i jestem pod wrażeniem, jak gra. Ale osiągnął to ciężką pracą, ja też tak chce. A dzięki rakiecie będę mógł rozwijać swoją grę z wielką lekkością i przyjemnością. A może kiedyś zagrać z Nadalem? Cóż, marzenia... Ale warto marzyć i dązyć do celu. Ja chcę być profesjonalistą - najważniejszy sprzęt, niezwykłą rakietę już mam! Teraz czeka mnie praca, ale wierzę, że będę kiedyś tam, gdzie mój idol. I spotkają się dwaj właściciele najlepszej na świecie rakiety - Pure Aero! Polecam wszystkim!!!

Oceń 

2018-09-28

Rakieta babolat aero team

Tą rakietą gra się niesamowicie, czuć lekkość tej rakiety. Jestem wdzięczny tym co ją stworzyli, nigdy nie grałem lepszą rakietą. Dzięki niej zacząłem nadawać więcej rotacji. Uwierzyłem w siebie grając tą rakietą.

Napisz swoją opinię

Rakieta tenisowa Babolat Pure Aero Team

Lżejsza (285g) wersja rakiety Pure Aero dająca większą manewrowność. Znakomita dla zawodniczek, dla juniorów oraz mężczyzn-amatorów potrzebujących łatwego w grze sprzętu.

Napisz swoją opinię