Thermobag x12 Babolat Pure DECIMA

459,00 zł

(459,00 zł szt.)

Brutto

Torba stworzona z okazji 10. zwycięstwa Rafaela Nadala w Roland Garros. Rafa będzie wchodził na kort z tą torbą od początku sezonu na kortach ziemnych w 2018 roku.

Torba tenisowa Rafaela Nadala

KOLEKCJONERSKA EDYCJA BABOLAT DECIMA

Torba na 12 rakiet z kolekcji Babolat Decima - stworzonej, by celebrować historyczne 10. zwycięstw Rafaela Nadala w turnieju wielkoszlemowym Roland-Garros.

Wideo: kolekcjonerska edycja sprzętu Rafaela Nadala - Babolat DECIMA

Torba do tenisa Babolat DECIMA - praktyczne rozwiązania

  • 3 komory, w tym 2 izotermiczne (pomagające utrzymać naprężenie naciągu)
  • wentylowane miejsca na brudną/wilgotną odzież i obuwie 
  • kieszeń z podziałkami na akcesoria tenisowe i indywidualne 
  • kieszeń chroniona twardym tworzywem dla ochrony wrażliwych przedmiotów jak telefony komórkowe, opaska Babolat POP itp.
  • możliwość stworzenia spersonalizowanej etykiety na stronie www.mybabolatbag.com
4B0 751164
2018-03-22

Opis

Rodzaj
Na 12 rakiet
Wymiary (cm)
75 x 48 x 32
Pojemność (l)
67
Nowy produkt

Opinie o produkcie

Oceń 

2018-09-30

Torba, która wyróżnia

Już w momencie kiedy po raz pierwszy zobaczyłam tę torbę wiedziałam, że na pewno ją kupię. Torba prezentuje się GENIALNIE , a jej kolorystyka bardzo mi odpowiada. Fakt, że została stworzona z okazji 10 zwycięsta Rafaela Nadala w RG sprawia, że jest jeszcze bardziej unikatowa. Thermobag jest przede wszystkim bardzo pojemny, co jest dla mnie najważniejsze w trakcie wyboru torby. Jestem w stanie zmieścić wszystko czego potrzebuję do komfortowej gry, a nawet dodatkowe zestawy ubrań. Jakość wykonania nie pozwala do niczego się przyczepić. Babolat znacznie poprawił jakość zamków oraz pasków. Torba jest wzmocniona od dołu, co sprawia, że nie przetrze się pomimo intensywnego używania. Organizery, które znajdują się wewnątrz kieszeni na akcesoria są bardzo przydatne, ponieważ trzymają drobne rzeczy w jednym miejscu. Plusem jest również wentylowana komora na obuwie, dzięki czemu zapach nie przenosi się na inne segmenty torby. Bardzo zaskoczyło mnie to, że torba nie brudzi się szybko, pomimo iż jej nie oszczędzam i często jest wrzucana do bagażnika czy leży na mączce. Jeśli chcesz się wyróżniać i lubisz żywe kolory, a zarazem cenisz sobie przestronność i dobre wykonanie to ta torba jest z pewnością dla Ciebie. Polecam gorąco !

Napisz swoją opinię

Thermobag x12 Babolat Pure DECIMA

Torba stworzona z okazji 10. zwycięstwa Rafaela Nadala w Roland Garros. Rafa będzie wchodził na kort z tą torbą od początku sezonu na kortach ziemnych w 2018 roku.

Napisz swoją opinię