Piłki Babolat RG/FO Clay (4 szt.)

39,84 zł

(39,84 zł szt.)

Najwyższej jakości piłka turniejowa. Łączy dobry odskok, wytrzymałość i komfort gry. Specjalny filc do gry na kortach ziemnych. Oficjalna piłka turnieju wielkoszlemowego Roland-Garros.

OFICJALNA PIŁKA FRENCH OPEN/ROLAND GARROS
Najwyższej jakości piłka turniejowa. Łączy dobry odskok, wytrzymałość i komfort gry. Specjalny filc do gry na kortach ziemnych.

TECHNOLOGIE
Super Clay Felt
– Znacznie większa niż w standardowych piłkach warstwa wełnianego filcu. Daje więcej komfortu i możliwości nadania piłce rotacji
Rubber Perf – najwyższej jakości guma daje znacznie lepszą wytrzymałość
Extra Pressurized – większe ciśnienie w rdzeniu piłki. Poprawia odskok i daje grze większą dynamikę

PARAMETRY
Klasa jakości: premium/turniejowa
Nawierzchnia: kort ziemny
Opakowanie:  puszka 4 szt.
3B 502034
2017-10-21

Opis

Opakowanie
puszka 4 szt.
Klasa jakości
premium/turniejowa
Producent
Babolat
Rodzaj
ciśnieniowe
Nawierzchnia
korty ziemne
Nowy produkt

Opinie o produkcie

Oceń 

2018-09-30

Doskonałe piłki meczowe

Piłek babolat Roland-Garros używam podczas meczów tenisowych, gdyż sprawdzają się tam bardzo dobrze. Dzięki wysokiemu odskokowi gra tą piłką jest bardzo dynamiczna, co jest jej największą zaletą. Dodatkową zaletą tej piłki jest jej podatność na kręcenie top spinem, ułatwia to bardzo grę na mączce i sprawia, że gra nabiera dodatkowego smaczku. Piłka jest również wytrzymała i można nią śmiało rozgrywać kilka ładnych meczy na wysokich obrotach.

Oceń 

2018-09-30

Najlepsze piłki jakimi grałem.

Zgadnij o czym mowa?
Wiem, że są znane i szanowane na całym świecie, posiadają nieskończoną ilość fanów, sprawiają radość dużym i małym, można je spotkać na wielu turniejach i wielu kortach, znają osobiście prawie wszystkich zawodników ATP oraz WTA, bardzo często przebywają w ich towarzystwie, mogą być jednocześnie w wielu miejscach na raz. Ich główne zalety to: wytrzymałość, szybkość, niezawodność i precyzja, nie odmawiają i nie miewają złych dni, sumiennie słuchają i dostarczają niebotycznych wrażeń, stawią się na każde twoje wezwanie.
Chcesz wiedzieć o czym mowa?
To piłki tenisowe BABOLAT, które gwarantują zabawę na najwyższym poziomie.
Polecam.

Oceń 

2018-09-18

Najlepsza piłka dla zawodników

Świetna dynamika, wytrzymałość i kontrola. Cechy piłki nie zmieniają się podczas użytkowania aż tak, jak w przypadku konkurencji czy innych modeli. Osobiście mój absolutny nr 1 na rynku światowym! Dla porównania- mój nr 2 to Serie + Control, a nr 3 to Serie +. W USA, gdzie tych piłek nie ma a też miałam dosć ograniczony wybór, z 3ch dostępnych w Wallmarcie firm (czytaj- raczej tanie piłki i ich jakość) to zdecydowanym nr 1 były Penny. Te takie bez opisu, tylko z numerem np 3 i opisane jako bestseller. Nr 2 to Prince a 3 Wilson US Open. Tylko nie równajcie tych Pennów z Babolat RG Clay- Babolaty to najwyższa półka piłek, a Penny to niższa średnia.

Napisz swoją opinię

Piłki Babolat RG/FO Clay (4 szt.)

Najwyższej jakości piłka turniejowa. Łączy dobry odskok, wytrzymałość i komfort gry. Specjalny filc do gry na kortach ziemnych. Oficjalna piłka turnieju wielkoszlemowego Roland-Garros.

Napisz swoją opinię