Babolat Propulse Rage CLAY, M, niebiesko-żółty

D06 30S19770 443 105
1 Opinie
Ostatnie sztuki w magazynie
568,29 zł

(568,29 zł szt.)

Brutto

Buty tenisowe Babolat Propulse Rage są idealne dla mocnych i eksplozywnych graczy szukających maksymalnego wsparcia, wytrzymałości i stabilności. Wykonuj zmiany kierunków i nagłe zatrzymania z niespotykaną dotąd pewnością.

Rozmiar
  • 10,5/45
  • 11,5/46,5
  • 12/47
  • 13,5/49

Opis

Przekrocz ograniczenia

Jesteś graczem, który chce poruszać się po korcie tak pewnie jak nigdy dotąd? Masz już dość ciągłej wymiany butów, które nie wytrzymują Twojego tempa gry? Babolat Propulse RAGE to buty stworzone dla najbardziej wymagających graczy, potrzebujących ultrawytrzymałego obuwia dającego maksymalne stabilność i ochronę. W Propulse RAGE nie myślisz, czy dojdziesz do piłki, tylko w jaki sposób ją wygrasz.

Wideo: nowe buty Babolat Propulse RAGE

Babolat Propulse RAGE: korzyści dla Ciebie

  • będziesz maksymalnie pewnie poruszał się po korcie i wykonywał nagłe zwroty, przyspieszenia i hamowania z niespotykaną dotąd lekkością - dzięki zabezpieczającemu kostkę podwójnym pasom X Support oraz wzmocnionej konstrukcji gwarantującej niesłychaną stabilność
  • Twoje nogi będą mniej zmęczone nawet po wyczerpującej grze - dzięki systemowi Insock, czyli dodatkowej "skarpecie" otulającej stopę z każdej strony i gwarantującej nieprzerwany komfort już od pierwszego założenia
  • Twoje stopy będą mniej narażone na bolesne wstrząsy - dzięki nowemu, umieszczonemu na skraju pięty systemowi tłumienia drgań KPRSX
  • zyskasz znakomitą przyczepność - dzięki opracowanej wspólnie z Michelin podeszwie z mieszanki gumy o niezwykle wysokiej odporności na ścieranie (DIN 20)
  • rzadziej będziesz musiał wymieniać buty - Propulse RAGE - dzięki wzmocnionej konstrukcji - są najbardziej wytrzymałym na ekstremalne przeciążenia modelem butów Babolat
  • poczujesz przyjemność z posiadania produktu klasy premium - dzięki nowoczesnemu designowi i wysokiej klasy wykończeniu

Propulse RAGE: maksymalna wsparcie

Babolat Propulse RAGE są wyposażone w technologie, które pomogą Ci w pewnym pokonywaniu każdego kawałka kortu: zamiast na pracy nóg będziesz mógł skupić w 100% na grze.

Infografika: technologie w butach tenisowych Babolat Propulse RAGE 2019

Infografika: technologie w butach tenisowych Babolat Propulse RAGE 2019

KPRS-X

W tenisie stopy zawodników najczęściej uderzają w podłoże pod kątem 30 stopni. To dlatego Babolat w nowym systemie KPRS-X umieścił chroniącą przed drganiami piankę EVA pod tylnym krańcem pięty. Dzięki temu nowe buty znacznie lepiej chronią pięty podczas typowych dla tenisa ruchów.

X-Support

2 pasy otulające kostkę dające optymalne wsparcie pięty i śródstopia. Dzięki nim Twoja stopa jest zabezpieczona, nawet w trakcie wykonywania specyficznych dla tenisa, a wymagających dla zdrowia ruchów.

Podeszwa Michelin

We współpracy z produkującą opony firmą Michelin Babolat opracował nową podeszwę. Jest ona wykonana z najwyższej jakości gumy DIN20 o podwyższonej wytrzymałości na ścieranie. Nowa mieszanka kauczuku zapewnia też odpowiednią przyczepność wspomagającą pracę Twoich stóp.

Full inSock

"Skarpeta" otulająca stopę z każdej strony (zszyta z językiem). Daje niesłychany komfort już od pierwszego założenia i zwiększa precyzję, z jaką poruszasz się po korcie.


Na zdjęciach: Buty Babolat Propulse RAGE w dziennym świetle

Na zdjęciach: Buty Babolat Propulse RAGE w dziennym świetle

Parametry produktu

Dla kogo
zawodnicy i gracze klubowi
Kolekcja
Propulse
Podeszwa
korty ziemne (clay)
Nowy produkt
3324921704012

Opinie klientów

1 Opinie klientów

Opinia o bucie Babolat Propulse RAGE z podeszwą na korty ziemne
Miałem wcześniej Propulse Fury - model z 2018 roku i to do nich porównuję nowe Propulse RAGE. RAGE są bardziej komfortowe. Szczególnie chodzi o podeszwę - mam uczucie, jakby była miększa, lepiej amortyzuje drgania. Lepiej też trzymają nogę - bardzo dobry jest zszyty z cholewką język, który tak jakby otula stopę. Przy okazji są lekkie, co również jest bardzo ważne.
Data

Klienci, którzy kupili ten produkt, kupili również:

Produkt dodany do listy życzeń
Produkty dodane do porównania.

Strona używa tzw. ciasteczek zgodnie z Polityką Prywatności.