Rakiety do padla


Rakiety do padla Babolat to sprzęt uznany zarówno przez profesjonalistów, jak numer 1 listy World Padel Tour Hiszpan Juan Lebron, graczy średnio - zaawansowanych oraz początkujących amatorów. Nasza kolekcja obejmuje kilkanaście modeli dla różnych typów zawodników: ofensywnych potrzebujących cięższego sprzętu; wszechstronnych - dobrze czujących się zarówno w ataku jak i w defensywie; technicznych - potrafiących zagrać zaskakującą piłkę z każdej części kortu. Rakiety Babolat są lekkie, manewrowe i wytrzymałe.

Wszyscy chcemy kończyć punkty

Na podstawie obserwacji gdy Babolat zauważył, że każdy gracz chce wygrywać punkty. Dlatego opracowaliśmy 3 profile zawodników

TECHNICAL STRIKER to zawodnik z wszechstronnie rozwiniętą techniką uderzeń. Gra on silnie i dokładnie z każdego miejsca na korcie, a piłka zdaje się podążać dokładnie tam, gdzie upatrzył sobie wolne miejsce na połówce przeciwników. Dla niego będą najlepsze rakiety ze słowem TECHNICAL w nazwie.

AIR STRIKER to szybki i bardzo agresywny zawodnik, który nieustannie chce dojść do siatki, by tam skończyć wymianę. Działa jak dziki kot - przeciwnicy nie mają czasu zobaczyć, z której strony nadchodzi atak. Gra silnie i nie opuszcza żadnej szansy na zakończenie wymiany, przez co sprawia wrażenie jakby poruszał się w powietrzu, ledwo dotykając kortu stopami. Jeśli jesteś lub chcesz być tego typu graczem wybierz rakiety z AIR w nazwie.

COUNTER STRIKER jest bardzo cierpliwy. Przebija piłkę starając się najpierw zmęczyć rywala. Dopiero kiedy widzi niemal stuprocentową okazję - kontratakuje używając całej swojej mocy. Dla tego typu graczy mamy modele ze słowem COUNTER w nazwie.

Wybierz rakietę do padla odpowiednią do swoich umiejętności

Jeśli już wiesz, jakim typem gracza jesteś - czas na dobór odpowiedniej serii rakiet. VIPER to rakiety do padla dla profesjonalnych graczy potrzebujących najwyższej klasy sprzętu. Są wykonane z dodatkiem włókna węglowego, które da Ci eksplozywną moc potrzebną do turniejowej rywalizacji. VERON to z kolei sprzęt dla często grających zawodników szukających trochę miększych rakiet do padla. Są wykonane z połączenia włókna węglowego z włóknem szklanym, sprawiając że nawet średniozaawansowany gracz będzie mógł okiełznać moc karbonu. VERTUO to najmiększa seria wykonana z włókna szklanego. Idealna dla graczy na każdym poziomie zaawansowania szukających komfortowego i łatwego w grze sprzętu.

Padel jest grą, którą pokochały kobiety. Dla nich również mamy rakiety dostosowane do ich potrzeb. Modele WOMEN są lekkie i stworzone z miękkich i pochłaniających drgania materiałów. Ich konstrukcja sprawia, że ręka po grze jest mniej zmęczona. Mają także bardziej kobiecy wygląd. Jeśli dopiero stawiasz w padlu pierwsze kroki, polubisz nasze rakiety Reflex, Storm, Contact i Reveal. To sprzęt maksymalnie ułatwiający grę, o dużej tolerancji na nasze błędy.

Jaką wybrać rakietę do padla?

Jeśli nie wiesz, jaka rakieta będzie dla Ciebie właściwa, przeczytaj poradnik: "Jak dobrać rakietę do padla". Warto również dokupić torbę lub plecak z miejscem na rakietę oraz owijkę, dzięki której będziemy pewniej trzymać rączkę w dłoni. Nie wiesz, co to padel? Przeczytaj artykuł "7 powodów, dlaczego warto grać w padla" na blogu RAKIETOPEDIA.

Filtruj według

Model
Kształt główki
Waga(g)
Balans(mm)
Długość(mm)
Cena
Filtruj
Produkt dodany do listy życzeń
Produkty dodane do porównania.

Strona używa tzw. ciasteczek zgodnie z Polityką Prywatności.