Maszyny do naciągania rakiet i akcesoria do serwisu

Maszyny do naciągania rakiet


Maszyny do naciągania rakiet serwisu Wimbledon

Babolat od ponad 30 lat jest czołowym producentem maszyn do naciągania rakiet tenisowych, do squasha i badmintona. Nasze modele były i są wykorzystywane na największych turniejach świata - m.in. Roland-Garros i Wimbledonie. Serwisanci z naszego zespołu - Mirosław Nawracaj oraz Piotr Chomicki - naciągali na maszynach Babolat rakiety podczas najważniejszych turniejów ATP i WTA w Polsce oraz dla reprezentacji Polski w Pucharze Daviesa i Fed Cup (zobacz artykuł:  "Jak się naciąga rakiety tenisowe dla reprezentacji Polski?"). Modele takie jak EVOLUTION lub Racket Station to profesjonalne stanowiska pracy dla serwisów naciągających dziesiątki rakiet dziennie. Dokupując specjalny adapter mogą naciągać nie tylko rakiety tenisowe i do squasha, ale również do badmintona.

Maszyna Babolat = inwestycja na lata

Nasze maszyny do naciągania słyną ze swojej solidności - w wielu klubach bez trudu znajdziesz modele mające ponad 20 lat i kilkanaście tysięcy rakiet "przebiegu". Starsze generacje - np. Star V i Sensor Mono i Dual wciąż oferowane są jako używane na serwisach typu OLX czy Allegro. I to w bardzo dobrej cenie! Wynajmujemy też używane maszyny Babolat w doskonałym stanie za miesięczną opłatą zależną od liczby naciągniętych rakiet - skontaktuj się z nami pod numerem (91) 486 29 20 lub napisz na sklep@babolat-tenis.pl, aby dowiedzieć się szczegółów.

Akcesoria do serwisu rakiet

Oprócz maszyn do naciągania rakiet oferujemy również narzędzia potrzebne w naciąganiu. Zarówno w pakietach jak i pojedyncze: klemy startowe, szpikulce ostre i tępe, precyzyjne kombinerki, nożyce do naciągu itp. Kupisz tu najwyższej klasy akcesoria Babolat oraz przystępne cenowo zamienniki austriackiej firmy Pro's Pro.

Produkt dodany do listy życzeń
Produkt dodany do porównania