Piłki tenisowe Babolat i Tretorn

Piłki tenisowe


W naszym sklepie znajdziesz piłki tenisowe uznanych marek Babolat i Tretorn. Piłka do tenisa Babolat Team Clay, którą rozgrywany był turniej wielkoszlemowy Roland-Garros, uznawana jest za najlepszą na korty ziemne. Tretorn to szwedzka firma - specjalista od gumy. Tretorn Serie+ Control i PRO Court są oficjalnymi piłkami Polskiego Związku Tenisowego - rozgrywane są nimi Mistrzostwa Polski, turnieje z cyklu Lotos PZT Tour i turnieje rangi OTK.

Dla dorosłych grających na każdym poziomie zaawansowania są piłki ciśnieniowe. Mają one w środku powietrze, które sprawia, że taka piłka jest bardzo komfortowa, ma sprężysty odskok i stabilną trajektorię lotu. Ponieważ z każdym uderzeniem powietrza w piłce jest coraz mniej, szybciej tracą one swoje właściwości. To dlatego w turniejach piłki wymienia się już po 9 zagranych gemach. Dla potrzeb sparingowych nawet dobrze grającym tenisistom wystarczy piłka piłek. Amatorzy jednym kompletem mogą rozegrać nawet kilka meczów.

Bezciśnieniowe piłki do tenisa mają gorsze właściwości, jeśli chodzi o grę. Taka piłka tenisowa ma twardszy rdzeń kauczukowy i pozbawiona jest powietrza pod ciśnieniem. Stąd jej długowieczność - nie traci powietrza, w związku z czym również odskoku z upływem czasu. Piłki bezciśnieniowe idealnie nadają się do treningu tenisa lub osoby, które bardzo rzadko grają w tenisa - można je zostawić nawet na wiele lat i ciągle będą się nadawały do gry.

Oferta specjalna Tretorn dla licencjonowanych klubów i trenerów PZT (wymaga udzielenia dostępu) »

Filtruj według
Kategorie
Rodzaj
Nawierzchnia
Opakowanie
Cena
Filtruj
Produkt dodany do listy życzeń
Produkt dodany do porównania