• Obniżka

Babolat POP - interaktywna opaska tenisowa

291,87 zł

(291,87 zł szt.)

324,39 zł -10%

Pierwsza na rynku interaktywna opaska tenisowa. Zbiera dane na temat Twojej gry i przesyła je do smartphona lub tabletu. Działa z każdą rakietą!

Ostatnie sztuki w magazynie

Babolat POP - sensor tenisowy w opasce

Babolat POP to pierwsza na rynku interaktywna opaska tenisowa. Włącz sensor, schowaj go do opaski i załóż ją na rękę, w której trzymasz rakietę. Po grze bezprzewodowo prześlij dane do swojego telefonu lub tabletu. Następnie zobacz statystyki swojej gry w aplikacji. Opaski można używać niezależnie od tego, jaką grasz rakietą.

Możliwości opaski Babolat POP

Babolat POP liczy Twoje:

 • serwisy
 • forehandy
 • backhandy
 • smecze
 • woleje

Rozpoznaje też rotację i podaje w kilometrach szacunkową prędkość ręki w trakcie uderzeń. Powie Ci także, z jaką intensywnością grałeś i jaka była Twoja technika. Zobacz swoje statystyki z meczów i treningów. Monitoruj postępy i spraw, by Twoja gra była jeszcze mądrzejsza.

Babolat POP - jak to działa?

Ważący niecałe 9 gramów sensor na czas gry schowany jest w opasce z oddychającego i szybkoschnącego materiału. W czasie gry, sensor, na podstawie ruchów ręki i zaawansowanych algorytmów, zapisuje w swojej pamięci Twoje uderzenia. Potem dane za pomocą łączności bezprzewodowej Bluetooth przesyłane są do Twojej komórki lub tabletu. Tam prezentowane są one w postaci czytelnych wykresów.

Jak dokładne są statystyki generowane przez opaskę Babolat POP?

Zobacz wideo z testu opaski Babolat POP . Zagraliśmy 30 uderzeń:

 • 10 forehandów
 • 10 backhandów
 • 10 serwisów
Wideo: jaką dokładność ma sensor w opasce Babolat POP?

Przy poprawnej technice grającej zawodniczki opaska Babolat POP wykazała się 100% dokładnością . To sugeruje, że nawet w mniej laboratoryjnych warunkach jej precyzja jest bardzo wysoka. Możesz również obejrzeć niezmontowaną wersję wideo mierzącego dokładność opaski.

Wirtualny trener w opasce Babolat POP

Dzięki zaawansowanej sztucznej inteligencji Babolat POP analizuje Twoją grę. Po każdym meczu i treningu przedstawia Ci raport. Dowiesz się, które uderzenia grałeś świetnie, a nad którymi musisz jeszcze popracować. Zobacz tutorial pokazujący możliwości wirtualnego trenera Babolat POP.

Raport "Winning factors" w aplikacji Babolat POP

Raport "Winning factors" w aplikacji Babolat POP

Babolat POP - rzuć wyzwanie znajomym

Dzięki zawartym w aplikacji możliwościom możesz rzucić wyzwanie swoim znajomym, którzy również grają z opaską. Daj z siebie maksimum, a potem sprawdź, czy ktoś pobije Twój wynik.

Dołącz do społeczności

Opaska na podstawie zapisanych przez Ciebie sesji tworzy Twój ranking. Zobacz, na którym miejscu na świecie jesteś. Sprawdź profile znajomych i porównaj swoje statystyki z resztą użytkowników opaski. Jeśli chronisz swoją prywatność - możesz wyłączyć tę opcję.

Opaska Babolat POP - opinie

Zobacz wideo-recenzje opaski Babolat POP. Swoje opinie wyrazili Krzysztof Sieniawski i Krzysztof Bratkowski. Ten pierwszy to czynny zawodnik cyklu ITF Seniors i trener zawodników młodzieżowych. Ten drugi - bloger testujący sprzęt tenisowy, który sprawdził czy opaska Babolat POP przyda się tenisiście-amatorowi.

Krzysztof Sieniawski - trener zawodników juniorskich i czynny gracz cyklu ITF Seniors
Krzysztof Bratkowski - tenisista-amator, autor bloga Tenis Expert

Wymagania opaski Babolat POP

Telefon lub tablet z systemem operacyjnym:
IOS - sprawdź wspierane urządzenia
Android minimum 4.4 - sprawdź wspierane urządzenia

Prosimy przed zakupem o sprawdzenie, czy Państwa telefon / tablet posiada odpowiednią wersję systemu lub znajduje się na liście podanej przez producenta (linki powyżej).

Specyfikacja sensora tenisowego Babolat POP

Sensor: 9-osiowy, żyroskop, akcelometr, magnetometr
Waga sensora : poniżej 9 g
Bateria : wbudowana bateria litowa
Łączność : Bletooth 4.0 (BLE)
Opaska : oddychający neopren, grubość: 1,5 mm, waga: 10g
Rozmiar opaski : uniwersalny (możliwość regulawania na rzep)

W zestawie znajduje się dodatkowo ładowarka i kabel USB

Babolat POP - instrukcja obsługi

Zobacz wideo o parowaniu opaski oraz pobierz instrukcję obsługi Babolat POP w języku polskim (w formacie PDF).

Wideo: jak odparować opaskę od innego konta używając tylko sensora?
Instrukcja obsługi Babolat POP w języku polskim
Instrukcja obsługi w języku polskim
000POP 100002
2017-12-14
Nowy produkt

Opinie o produkcie

Oceń 

2018-09-20

Trener personalny

Tak mozna nazwac opaske Babolat POP. Korzystam z niej juz ponad 2 lata. Nie ogranicza mnie przy zmianie rakiety i podpowiada jaki element gry musze poprawic. Analiza jest prosta i łatwa do opanowania a dodawane punkty i zmiana poziomu (jak w grach PC) mobilizuje do dalszych treningów. Super sprawa. Polecam

 • 2 z 2 ludzi uznało tą recenzję za pomocną.
Oceń 

2018-08-16

Na 5-

Jest to produkt dla Wszystkich graczy przynajmniej na szczeblu amatorskim i rekreacyjnym. Wiek nie ma tu znaczenia, bo opaska szczytuje określone parametry i po 6 sesjach wyciąga średnią ze stosowanej techniki gry. Co jest oceniane w postaci zdobytych punktów.
W miarę z upływem czasu i ilości godzin jak i odbić piłek na kortach przechodzi się do kolejnych poziomów (coś jak w szkole).

1 klasa NEWBIE
2 klasa ROOKIE
3 klasa ACE
Itd.

Zawsze zwiększa się ilość odbić do wykonania - z klasy na klasę jest ich coraz więcej. Backhand, Forehand, Serve itd. To podnosi poziom gry. Można przyjąć że jeśli ktoś kompletnie nic nie umiał w tej grze to zaczyna od klasy NEWBIE i jeśli powiedzmy po 2-3 latach dojdzie poziomu Unlimited to opanował sztukę tej gry i umie grać.

Wady :
Brak jednego spójnego oprogramowania dla rakiet i opasek. By móc kontrolować na wspólnie działającym serwisie (lub komunikować się z różnych urządzeń : laptop , telefon , tablet i mieć wgląd w swoje dane i osiągi). W rubryce COMMUNITY – zawsze jest się w połączeniu globalnym całego świata nie ma możliwości np. zapamiętania kraju czy regionu, by łącząc się wchodzić do grupy osób mieszkających w danym regionie, tylko za zawsze należy wyszukiwać np. Poland itd.
Kolejna wada brak możliwości odczytywania parametrów z uderzeń wolejowych prędkości piłki i przekłamania w poprawności uderzenia. Brak możliwości korekty zapisanych sesji. Materiał na rękę czyli sama opaska jest za słabo zszyta chodzi konkretnie o kieszeń na sensor.

To chyba wszystko ogólnie produkt oceniam na 5-

 • 2 z 2 ludzi uznało tą recenzję za pomocną.
Oceń 

2018-08-16

Super!

Dostałem w prezencie i po kilku miesącach mogę napisać - z czystym sumieniem polecam. Super łatwo łączy się z komórką - nie trzeba nic parować, wchodzi się w aplikację i po prostu działa. Statystki są czytelne - mam też wrażenie, że odpowiadają rzeczywistości - jak gram dobry mecz, to widzę, że uderzenia są mocniejsze, jak czasem gram rekreacyjnie ze znajomymi - uderzenia są lżejsze. No i uzależnia :) po każdej grze sprawdzam - super też jest opcja, że następnego dnia przychodzi email, na którym miejscu na świecie się tego dnia było. Gadżet, ale bardzo bardzo fajny.

 • 3 z 3 ludzi uznało tą recenzję za pomocną.

Napisz swoją opinię

Babolat POP - interaktywna opaska tenisowa

Pierwsza na rynku interaktywna opaska tenisowa. Zbiera dane na temat Twojej gry i przesyła je do smartphona lub tabletu. Działa z każdą rakietą!

Napisz swoją opinię