Kod: OUTLET-15

Dodatkowe 15% od wyprzedaży w Babolat Outlet z kodem: OUTLET-15  Zobacz

close

Babolat POP RG - interaktywna opaska tenisowa

324,39 zł

(324,39 zł szt.)

Pierwsza na rynku interaktywna opaska tenisowa. Zbiera dane na temat Twojej gry i przesyła je do smartphona lub tabletu. Działa z każdą rakietą! Wersja RG z dodatkową, jeszcze cieńszą i lżejszą opaską!

Babolat POP - sensor tenisowy w opasce

Babolat POP to pierwsza na rynku interaktywna opaska tenisowa. Włącz sensor, schowaj go do opaski i załóż ją na rękę, w której trzymasz rakietę. Po grze bezprzewodowo prześlij dane do swojego telefonu lub tabletu. Następnie zobacz statystyki swojej gry w aplikacji. Opaski można używać niezależnie od tego, jaką grasz rakietą.

Wersja Roland-Garros - dodatkowa opaska w cenie

Babolat POP RG różni się od tańszej wersji POP-a tym, że ma dodatkową opaskę w barwach paryskiego turnieju wielkiego szlema. Różni się ona nie tylko kolorem, ale również tkaniną - jest lżejsza, cieńsza, przyjemniejsza w dotyku i lepiej trzyma sensor przy ręce. Ale jeśli wolisz tradycyjną opaskę - również jest ona w zestawie do wyboru.

Możliwości opaski Babolat POP

Babolat POP liczy Twoje:

  • serwisy
  • forehandy
  • backhandy
  • smecze
  • woleje

Rozpoznaje też rotację i podaje w kilometrach szacunkową prędkość ręki w trakcie uderzeń. Powie Ci także, z jaką intensywnością grałeś i jaka była Twoja technika. Zobacz swoje statystyki z meczów i treningów. Monitoruj postępy i spraw, by Twoja gra była jeszcze mądrzejsza.

Babolat POP - jak to działa?

Ważący niecałe 9 gramów sensor na czas gry schowany jest w opasce z oddychającego i szybkoschnącego materiału. W czasie gry, sensor, na podstawie ruchów ręki i zaawansowanych algorytmów, zapisuje w swojej pamięci Twoje uderzenia. Potem dane za pomocą łączności bezprzewodowej Bluetooth przesyłane są do Twojej komórki lub tabletu. Tam prezentowane są one w postaci czytelnych wykresów.

Jak dokładne są statystyki generowane przez opaskę Babolat POP?

Zobacz wideo z testu opaski Babolat POP . Zagraliśmy 30 uderzeń:

  • 10 forehandów
  • 10 backhandów
  • 10 serwisów
Wideo: jaką dokładność ma sensor w opasce Babolat POP?

Przy poprawnej technice grającej zawodniczki opaska Babolat POP wykazała się 100% dokładnością . To sugeruje, że nawet w mniej laboratoryjnych warunkach jej precyzja jest bardzo wysoka. Możesz również obejrzeć niezmontowaną wersję wideo mierzącego dokładność opaski.

Wirtualny trener w opasce Babolat POP

Dzięki zaawansowanej sztucznej inteligencji Babolat POP analizuje Twoją grę. Po każdym meczu i treningu przedstawia Ci raport. Dowiesz się, które uderzenia grałeś świetnie, a nad którymi musisz jeszcze popracować. Zobacz tutorial pokazujący możliwości wirtualnego trenera Babolat POP.

Raport "Winning factors" w aplikacji Babolat POP

Raport "Winning factors" w aplikacji Babolat POP

Babolat POP - rzuć wyzwanie znajomym

Dzięki zawartym w aplikacji możliwościom możesz rzucić wyzwanie swoim znajomym, którzy również grają z opaską. Daj z siebie maksimum, a potem sprawdź, czy ktoś pobije Twój wynik.

Dołącz do społeczności

Opaska na podstawie zapisanych przez Ciebie sesji tworzy Twój ranking. Zobacz, na którym miejscu na świecie jesteś. Sprawdź profile znajomych i porównaj swoje statystyki z resztą użytkowników opaski. Jeśli chronisz swoją prywatność - możesz wyłączyć tę opcję.

Opaska Babolat POP - opinie

Zobacz wideo-recenzje opaski Babolat POP. Swoje opinie wyrazili Krzysztof Sieniawski i Krzysztof Bratkowski. Ten pierwszy to czynny zawodnik cyklu ITF Seniors i trener zawodników młodzieżowych. Ten drugi - bloger testujący sprzęt tenisowy, który sprawdził czy opaska Babolat POP przyda się tenisiście-amatorowi.

Krzysztof Sieniawski - trener zawodników juniorskich i czynny gracz cyklu ITF Seniors
Krzysztof Bratkowski - tenisista-amator, autor bloga Tenis Expert

Wymagania opaski Babolat POP

Telefon lub tablet z systemem operacyjnym: 
IOS - sprawdź wspierane urządzenia
Android minimum 4.4 - sprawdź wspierane urządzenia

Prosimy przed zakupem o sprawdzenie, czy Państwa telefon / tablet posiada odpowiednią wersję systemu lub znajduje się na liście podanej przez producenta (linki powyżej).

Specyfikacja sensora tenisowego Babolat POP

Sensor: 9-osiowy, żyroskop, akcelometr, magnetometr 
Waga sensora : poniżej 9 g 
Bateria : wbudowana bateria litowa 
Łączność : Bletooth 4.0 (BLE) 
Opaska : oddychający neopren, grubość: 1,5 mm, waga: 10g 
Rozmiar opaski : uniwersalny (możliwość regulawania na rzep) 

W zestawie znajduje się dodatkowo ładowarka i kabel USB

Babolat POP - instrukcja obsługi

Zobacz wideo o parowaniu opaski oraz pobierz instrukcję obsługi Babolat POP w języku polskim (w formacie PDF).

Wideo: jak odparować opaskę od innego konta używając tylko sensora?
Instrukcja obsługi Babolat POP w języku polskim
Instrukcja obsługi w języku polskim
000POP 100006
2017-12-14
Nowy produkt

Opinie o produkcie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz swoją opinię

Babolat POP RG - interaktywna opaska tenisowa

Pierwsza na rynku interaktywna opaska tenisowa. Zbiera dane na temat Twojej gry i przesyła je do smartphona lub tabletu. Działa z każdą rakietą! Wersja RG z dodatkową, jeszcze cieńszą i lżejszą opaską!

Napisz swoją opinię