Rakieta tenisowa Babolat Pure Drive Lite 2018

0B 101340 136 2
1 Opinie
Dostępny
649,59 zł

(649,59 zł szt.)

Brutto

Lekka (270 g) i łatwa w manerowaniu wersja Pure Drive. Polecana juniorom, zawodniczkom oraz amatorom. Nowy system FSI Power daje jeszcze więcej siły, a Cortex Pure Feel jeszcze lepiej filtruje drgania chroniąc Twoją rękę.

Rozmiar
 • G1
 • G2
 • G3

Opis

Nowy Pure Drive: 
więcej mocy, więcej czucia

Pure Drive Lite to lekka wersja Pure Drive i jeden z najchętniej kupowanych modeli Babolata w ogóle.

Dzięki wadze 270 gramów łatwiej się nią manewruje i zdecydowanie mniej męczy rękę w trakcie gry. Polecana jest szczególnie junioromzawodniczkom oraz amatorom potrzebującego łatwiejszego w grze sprzętu.

Dzięki systemowi FSI Power nowy Pure Drive daje Twoim uderzeniom więcej siły, a stworzony we współpracy z lotniczą firmą SMAC Cortex Pure Feel lepiej chroni Twoje ramię przed szkodliwymi drganiami.

PROFIL GRACZA:

Pure Drive Team to idealny sprzęt dla graczy juniorskich, zawodniczek (była rakieta Agnieszki Radwańskiej) oraz amatorów poszukujących:

 • siły uderzenia
 • łatwego manewrowania rakietą
 • komfortu
 • wybaczania błędów
 • łatwego nadawania rotacji

KORZYŚCI:

 • Generuje więcej siły - dzięki systemowi rozszerzonych strun FSI Power
 • jest uniwersalna w grze, łatwo nadaje rotację - dzięki nowym diamentowym w kształcie grometom
 • zapewnia doskonałe czucie piłki - nowy system Cortex Pure Feel stworzony we współpracy z lotniczą firmą SMAC doskonale tłumi drgania szkodliwe dla zdrowia

TECHNOLOGIE:

Cortex Pure Feel

CORTEX PURE FEEL

Stworzony wspólnie z firmą lotniczą SMAC precyzyjny filtr wibracji. Dzięki nowym materiałom zintegrowanym w warstwach grafitu rakiety, zapewnia optymalny poziom wibracji dający "czyste czucie" piłki. Filtruje też groźne dla zdrowia drgania.


FSI Power

FSI POWER

Nowy układ strun z diamentowymi grometami, zwiększający sweet spot i siłę uderzeń, nawet przy niecentrycznych uderzeniach.


Elliptic Geometry

ELLIPTIC GEOMETRY

Eliptyczny kształt ramy zapobiega efektowi skręcania, zwiększa sztywność i dynamikę.


GT

GT TECHNOLOGY

Włókna karbonu o zwiększonej gęstości zwiększają wytrzymałość i moc rakiety.^
DO GÓRY

Parametry produktu

Wiek
dorośli
Poziom
dla zaawansowanych
Kluczowa zaleta
siła i łatwość gry
Kolekcja
Pure Drive
Układ strun
16/19
Wielkość główki (cm2/cale2)
645/100
Długość (mm/cale)
685/27
Fabryczny naciąg
zapytaj obsługę
Sztywność (ra)
72
Balans (mm)
330
Skład
grafit
Waga(g)
270
Pokrowiec
Nie
Nowy produkt
3324921630809

Opinie klientów

1 Opinie klientów

"Romans" z Babolatem
Pierwszej rakiety nawet nie pamiętam nazwy. Kiedy zaczęłam troszkę więcej grać spróbowałam rakiety firmy Babolat i tak zostało do dziś i trwa ponad 8lat. 2016 rok zakończyłam jako liderka rankingu PZT AiS, co dało mi jeszcze większą motywację do trenowania. Zaopatrzylam się w kolejne gadżety Babolat, głównie odzież. Pełna energii i głodna sukcesów zaczęłam ostro trenować i brać udział w turniejach. Marzenia zaczęły się spełniać. Do pełni szczęścia brakowało tylko śmiechu dziecka. I to marzenie również się spełniło! W kwietniu 2018 roku po raz pierwszy zostałam mamą. Mój cudowny mąż i osobisty trener chcąc wyrazić wdzięczność zostania tatusiem sprawił mi prezent w postaci właśnie tej rakiety. Lżejszej, do tego w moim ulubionym kolorze, idealnie leżącej w dłoni, poprostu stworzonej wprost dla mnie, osoby która po przerwie wraca do gry! Nie mogąc się doczekać, aby przetestować nowe cudo już miesiąc po porodzie ruszyłam na kort! Nie była to rozsądna decyzja ze względu na przedłużenie rekonwalescencji na własne życzenie. Obecnie już w pełni sił, sprawności i zdrowiu czerpie radość z gry moją świetną rakietą w każdej wolnej chwili.
Data

Klienci, którzy kupili ten produkt, kupili również:

Produkt dodany do listy życzeń
Produkty dodane do porównania.

Strona używa tzw. ciasteczek zgodnie z Polityką Prywatności.