Nawigacja bloga

Najnowsze wpisy

Nowe Babolat JET Mach II są jeszcze lżejsze - Ty coraz szybszy

2088 Wyświetleń
Babolat JET MACH II to najlżejszy zawodniczy but tenisowy. Jego ultralekka konstrukcja daje Twoim stopom zastrzyk energii i pozwala Ci szybciej dość do piłki. Poczuj dodatkowy komfort z nowym systemem tłumienia drgań, stworzonym specjalnie dla potrzeb tenisa.

Nowy JET MACH II jest pełen innowacyjnych rozwiązań, które zwiększają Twoje możliwości. To but dla graczy, którzy chcą poczuć kort i zawsze być o krok przed rywalem. Jego lekkość – zaledwie 300 gramów w rozmiarze 42,5 – pozwala Ci na lepszą pracę nóg i szybsze dojście do piłki.

Wideo: najlżejsze zawodnicze buty tenisowe Babolat JET Mach II

JET MACH II: LEKKOŚĆ I MAKSYMALNA STABILNOŚĆ

Dla tak lekkiego buta Babolat stworzył odpowiednie wsparcie. Matryx 2.0 to unowocześniona siateczka. Nierozciągliwe włókna wytrzymałego Kevlaru (robi się z niego m.in. kamizelki kuloodporne) trzymają Twoją stopę przy charakterystycznych dla tenisa ruchach bocznych. Z kolei cztery sfery wykonane ze sztywniejszych włókien tworzą „klatkę bezpieczeństwa”, dając twoim nogom dodatkową stabilność.

Technologie w Babolat JET Mach II: Matryx 2.0 i KPRSX

Nowa technologia Matryx 2.0 daje odpowiednie wsparcie stopom. System tłumienia drgań KPRS-X umieszczony na pięcie lepiej pochłania szkodliwe wstrząsy

TŁUMIENIE DRGAŃ STWORZONE DLA TENISA

W tenisie stopy zawodników najczęściej uderzają w podłoże pod kątem 30 stopni. To dlatego Babolat w nowym systemie KPRS-X umieścił chroniącą przed drganiami piankę EVA pod tylnym krańcem pięty. Dzięki temu nowe buty znacznie lepiej chronią pięty podczas typowych dla tenisa ruchów.

PODESZWA WE WSPÓŁPRACY Z MICHELIN

We współpracy z produkującą opony firmą Michelin Babolat opracował nową podeszwę. Jest ona wykonana z najwyższej jakości gumy DIN20 o podwyższonej wytrzymałości na ścieranie. Nowa mieszanka kauczuku zapewnia też odpowiednią przyczepność wspomagającą pracę Twoich stóp.

Podeszwa Michelin w butach Babolat JET Mach II

Podeszwa Michelin w butach tenisowych Babolat JET Mach II

Nowy JET MACH II ma piękny, smukły kształt wyróżniający się na tle innych butów. Występuje w wersjach z podeszwą­­ na korty ziemne i twarde oraz w trzech kolorach dla mężczyzn i dwóch dla kobiet. Barwy idealnie pasują do rakiet i odzieży z najnowszych kolekcji Babolat.

Kolekcja butów Babolat JET Mach II

Kolekcja butów męskich i damskich Babolat JET Mach II

WYBIERANY PRZEZ ZAWODOWCÓW

Od 2018 roku w nowych butach Babolat JET MACH II grają Włoch Fabio Fognini i Amerykanin Ryan Harrison. W pierwszej setce rankingu ATP w JET-ach startują również Argentyńczyk Federico Delbonis i Rosjanin Evgeny Donskoy.

Wideo: Fabio Fognini w butach Babolat JET Mach II

OPINIE ZAWODNIKÓW O BABOLAT JET MACH II

Sprzętem Babolat gram od 2001 roku, prawie całą moją karierę. Nigdy nie zawiodłem się na jakości i pewności ich produktów. Tak samo mam z nowymi butami. Babolat JET Mach II są lekkie i responsywne, z odpowiednią stabilizacją i wsparciem. To kombinacja, która daje mi pewność na korcie.

Fabio Fognini (ITA) i Ryan Harrison (USA) w butach Babolat JET Mach II

Fabio Fognini (ITA) i Ryan Harrison (USA) w butach Babolat JET Mach II
Wiele razy rozmawiałem z ekipą Babolata o mojej grze i związanych z nią potrzebach sprzętowych. W tym roku, w trakcie przerwy między sezonami przetestowałem Babolat JET Mach II. Po kilku intensywnych grach wiedziałem, że to buty idealne dla mnie. Są jak żadne inne obuwie, które nosiłem wcześniej. Z jednej strony lekkie, z drugiej - znakomicie trzymające stopę. Miałem wrażenie, jakbym w ogóle nie miał butów. W Jet Mach II czuję się szybszy i bardziej sprawny niż kiedykolwiek wcześniej.
Opublikowany w: Nowości sprzętowe

Były zawodnik. Tenisowy mistrz Uniwersytetu Jagiellońskiego. Trener PTR Professional. Ekspert od sprzętu tenisowego w Babolat Polska.

Produkt dodany do listy życzeń
Produkty dodane do porównania.

Strona używa tzw. ciasteczek zgodnie z Polityką Prywatności.