Nawigacja bloga

Najnowsze wpisy

Rakieta Rafaela Nadala - cała prawda

10700 Wyświetleń
2 Komentarzy
5.0
Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?

Były zawodnik. Tenisowy mistrz Uniwersytetu Jagiellońskiego. Trener PTR Professional. Ekspert od sprzętu tenisowego w Babolat Polska.

Skomentuj

Komentarzy

 • ODPOWIEDŹ - Naciąg - siła
  Autor: Marcin Maciocha W 15.04.2019
  Ocena
  5.0

  Panie Witoldzie, Fabrycznie Pure Aero jest naciągane na 25 kg naciągiem Babolat SG Spiraltek 1,25 mm. Obawiam się, że ma Pan rację i w serwisie nie wciągnięto Panu naciągu na odpowiednio wysoką wartość. Tzn. deklarowane 25 kg nie są prawdziwymi 25 kg. W teorii Pure Aero można naciągnąć mocniej (zalecana przez producenta maksymalna wartość to 26 kg), więc przy następnej wizycie można poprosić o 26 kg. Więcej bym raczej nie polecał. Tutaj jest link do fabrycznego naciągu: https://babolat-tenis.pl/1181-3572-naciag-tenisowy-babolat-spiraltek-12m-.html#/59-rozmiar-125/75-kolor-czarny Pozdrawiam i życzę udanych gier! Marcin Maciocha --- ekspert Babolat

 • Naciąg - siła
  Autor:Witold Bat W 14.04.2019
  Ocena
  5.0

  Z jaką siłą naciągnąć rakieta Babolat Aero Pure żeby mieć lepszą kontrolę, wg serwisanta mam obecnie 25 kg chodź w to nie wierzę i utraciłem kontrolę na grą, gdy przy starszym modelu Auero Pure gdzie naciąg był od nowości założony przez producenta bo kupiona w Decathlonie kontrola byłą wyśmienita. Proszę o poradę ?

Produkt dodany do listy życzeń
Produkty dodane do porównania.

Strona używa tzw. ciasteczek zgodnie z Polityką Prywatności.