Wynik konkursu

Jury konkursu najbardziej spodobała się recenzja rakiety Babolat Boost Drive 2018 napisana przez Wiktora. Bardzo interesująca historia, jak przez przypadek można trafić na idealnie pasujący model rakiety.

W kwietniu podczas wyjazdu służbowego do Holandii zostałem zaproszony na kort przez naszego kontrahenta. Z racji braku własnego sprzętu (nie przewidywałem takiej opcji więc mój sprzęt został w Polsce) otrzymałem możliwość wyboru rakiety z jego torby. W drodze czystego przypadku w moje ręce wpadła rakieta Boost Drive. Nie ukrywam, że nigdy wcześniej nie używałem produktów Babolata, ale po meczu byłem pewien że dokładnie taką samą rakietę kupię w Polsce. Niewiarygodnie silne uderzenia z głębi kortu, precyzyjne i mocne woleje bite z taką dokładnością że sam byłem pod wrażeniem swojej gry. Rakieta leży w dłoni w taki sposób, że masz wrażenie że jest naturalnym przedłużeniem przedramienia. Nie wiem czy sprzęt z którego do tej pory korzystałem był tak kiepski, czy Babolat jest tak dobry. Ale od 3 miesięcy jestem szczęśliwym posiadaczem Boost'a z 2018 roku i wiem, że to będzie dożywotni mariaż. Doceniam, uwielbiam i szczerze polecam!

Ze zwycięzcą skontaktujemy się na adres e-mail podany podczas zakładania konta.

Dziękujemy wszystkim uczestnikom - zachęcamy do wzięcia udziału w naszych konkursach w przyszłości!

 


Chcesz mieć rakietę z podpisem Rafaela Nadala? Weź udział w naszym konkursie. Musisz jedynie napisać recenzję produktu Babolat, który używasz. Autor najlepszej recenzji wygra Pure Aero DECIMA z autentycznym autografem hiszpańskiego mistrza.

Jak wziąć udział w konkursie?

 • Znajdź w sklepie www.babolat-tenis.pl produkt Babolat, który używasz.
 • Po wejściu na stronę produktu znajdź pole z oceną. Jeśli nie widzisz niebieskiego przycisku "Dodaj", musisz zalogować się na swoje konto (tylko zalogowani użytkownicy mogą dodać recenzję). Nie masz konta? Zarejestruj się!
  Pole, która umożliwia dodanie recenzji
 • Kliknij przycisk "Dodaj" - wyświetli się formularz do wpisania recenzji.
 • Napisz recenzję produktu i kliknij przycisk "Wyślij".
 • Nieważne, jaki produkt Babolat wybierzesz. Ważne, żebyś ciekawie opisał, jak wpłynął on na Twoją grę.
 • Nie zdziw się, jeśli Twoja recenzja nie od razu pojawi się na stronie - musi ona jeszcze zostać zaakceptowana przez naszego administratora
 • 1 października na stronie www.babolat-tenis.pl/konkurs ogłosimy, która recenzja spodobała się nam najbardziej. Ze zwycięzcą skontaktujemy się za pomocą podanego podczas rejestracji adresu e-mail.
 • Konkurs trwa do 30 września 2018 23:59. Powodzenia!

Rakieta Babolat Pure Aero DECIMA z podpisem Rafaela Nadala

Certyfikat autentyczności podpisu Rafaela Nadala na rakiecie Babolat

Certyfikat autentyczności podpisu Rafaela Nadala na rakiecie Babolat

Regulamin konkursu:

 1. Organizatorem konkursu jest firma Sprzęt Tenisowy Ireneusz Maciocha (ul. Czorsztyńska 30, 71-163 Szczecin, NIP: 8520500380, Regon: 005434329) - oficjalny dystrybutor Babolat w Polsce.
 2. Konkurs trwa do 30 września 2018 roku do godz. 23:59.
 3. W konkursie może wziąć udział każda osoba, która akceptuje postanowienia regulaminu konkursu.
 4. W konkursie nie mogą wziąć udziału pracownicy firm Babolat VS i Sprzęt Tenisowy Ireneusz Maciocha oraz ich bliscy krewni.
 5. Nagrodą w konkursie jest rakieta Babolat Pure Aero DECIMA z autografem Rafaela Nadala.
 6. Aby wziąć udział w konkursie należy napisać recenzję produktu Babolat korzystając z systemu do wystawiania ocen i recenzji sklepu internetowego www.babolat-tenis.pl.
 7. Można napisać więcej niż jedną recenzję produktu Babolat - nie ma tutaj ograniczeń.
 8. Recenzje będzie oceniać jury złożone z pracowników firmy Sprzęt Tenisowy Ireneusz Maciocha.
 9. Nagrodę wygrywa osoba, która zdaniem jury napisze najciekawszą recenzję produktu Babolat.
 10. Zwycięska recenzja zostanie wymieniona 1 października na stronie www.babolat-tenis.pl/konkurs. Z jej autorem/autorką skontaktujemy się na e-mail podany w procesie rejestracji konta.
 11. Nagroda zostanie wysłana firmą kurierską na wskazany przez zwycięzcę konkursu adres.
 12. Nie ma możliwości wymiany nagrody w konkursie na gotówkę lub inne nagrody rzeczowe.
 13. Odwołania od wyniku konkursu można składać listownie na adres Sprzęt Tenisowy Ireneusz Maciocha, ul. Łukasińskiego 110, 71-215 Szczecin w terminie 14 dni od ogłoszenia wyników konkursu.
 14. Administratorem danych osobowych udostępnianych przez uczestników konkursu jest organizator. Dane przetwarzane są zgodnie z polityką prywatności witryny www.babolat-tenis.pl
 15. Przesłanie przez uczestnika recenzji produktu jest równoznaczne z przekazaniem na rzecz organizatora autorskich praw majątkowych (niewyłącznej licencji, bez ograniczeń czasowych i terytorialnych) jak również zgodę na przetwarzanie i rozpowszechnianie treści recenzji na wszelkich polach eksploatacji bez dodatkowego wynagrodzenia.
 16. Wzięcie udziału w konkursie jest równoznaczne z akceptacją regulaminu konkursu.