• Obniżka

Babolat POP - interaktywna opaska tenisowa

Symbol: 000POP 100002

359,00 zł

(359,00 zł szt.)

399,00 zł -10%
Brutto

Pierwsza na rynku interaktywna opaska tenisowa. Zbiera dane na temat Twojej gry i przesyła je do smartphona lub tabletu. Działa z każdą rakietą!

GRAJ PODŁĄCZONY Z KAŻDĄ RAKIETĄ
Babolat POP to pierwsza na rynku interaktywna opaska tenisowa. Włącz sensor, schowaj go do opaski i załóż ją na rękę, w której trzymasz rakietę. Po grze, bezprzewodowo prześlij dane do swojego telefonu lub tabletu i przeglądaj je w postaci czytelnych wykresów w aplikacji. Opaski można używać niezależnie, jaką grasz rakietą.


MOŻLIWOŚCI

Babolat POP liczy twoje serwisy, forehandy, backhandy, smecze i woleje, rozpoznaje rotację uderzeń i podaje w kilometrach prędkość uderzeń. Powie Ci także, z jaką intensywnością grałeś i jaka była Twoja technika. Zobacz swoje statystyki z meczów i treningów. Monitoruj postępy i spraw, by Twoja gra była jeszcze mądrzejsza. 

WIRTUALNY TRENER
Dzięki zastosowaniu zaawansowanej sztucznej inteligencji Babolat POP analizuje Twoją grę. Po każdym meczu i treningu przedstawia Ci raport "Winning Factors", z którego dowiesz się, które uderzenia grałeś świetnie, a nad którymi musisz jeszcze popracować.

ZOBACZ TUTORIAL

JAK TO DZIAŁA?
Ważący niecałe 9 gram sensor na czas gry schowany jest w opasce z oddychającego i szybkoschnącego materiału. W czasie meczu lub treningu sensor na podstawie ruchów ręki i zaawansowanych algorytmów zapisuje w swojej pamięci Twoje uderzenia. Potem dane za pomocą łączności bezprzewodowej Bluetooth przesyłane są do Twojej komórki lub tabletu.

RZUĆ WYZWANIE ZNAJOMYM
Dzięki zawartym w aplikacji możliwościom możesz rzucić wyzwanie swoim znajomym, którzy również grają z opaską. Daj z siebie maksimum, a potem sprawdź, czy ktoś pobije Twój wynik.

DOŁĄCZ DO SPOŁECZNOŚCI
Zobacz, na którym miejscu na świecie jesteś. Sprawdź profile znajomych i porównaj swoje statystyki z resztą użytkowników opaski.

WYMAGANIA:
Telefon lub tablet z systemem operacyjnym:
IOS - sprawdź wspierane urządzenia
Android minimum 4.4 - sprawdź wspierane urządzenia

Prosimy przed zakupem o sprawdzenie, czy Państwa telefon/ tablet posiada odpowiednią wersję systemu lub znajduje się na liście podanej przez producenta (linki powyżej).

SPECYFIKACJA:
Sensor: 9-osiowy, żyroskop, akcelometr, magnetometr
Waga sensora: poniżej 9 g
Bateria: wbudowana bateria litowa
Łączność: Bletooth 4.0 (BLE)
Opaska: oddychający neopren, grubość: 1,5 mm, waga: 10g
Rozmiar opaski: uniwersalny (możliwość regulawania na rzep)

W zestawie znajduje się dodatkowo ładowarka i kabel USB
Więcej na: www.babolat.pl/pop

  

WIDEO-RECENZJE OPASKI:

 


 


 


 


 

POMOC TECHNICZNA

 

JAK ODPAROWAĆ OPASKĘ OD INNEGO KONTA UŻYWAJĄĆ TYLKO SENSORA?INSTRUKCJA OBSŁUGI W JĘZYKU POLSKIM
Instrukcja obsługi Babolat POP w języku polskim


000POP 100002
2017-12-14
Nowy produkt