POCZUJ GRĘ,
ODWRÓĆ WYMIANĘ,
KONTROLUJ PUNKTY

Precyzja i manewrowość są kluczowe w grze na najwyższym poziomie. Czucie w momencie uderzenia - jeszcze bardziej.

CZUCIE UDERZENIA: KLUCZOWY WSKAŹNIK

Uczucie, jakie towarzyszy uderzeniu, jest natychmiastowym wskaźnikiem dobrego lub złego uderzenia. Jeszcze lepszym niż dźwięk odbitej lotki. Doskonałe czucie rakiet Satelite pozwoli Ci przewidzieć kolejny ruch, w zależności od powodzenia ostatniego uderzenia.

Zawodniczka grająca rakietą Babolat Satelite
Zawodniczka grająca rakietą Babolat Satelitę

OPTYMALIZATOR MANEWROWOŚCI: NIEWIDOCZNY GOŁYM OKIEM, MA KLUCZOWE ZNACZENIE DLA AKCJI

SMAC to absorbujący wibracje materiał stosowany w przemyśle lotniczym. Jest umieszczony u podstawy trzonu pomiędzy warstwami włókien węglowych. Jego obecność maksymalnie redukuje wibracje, dzięki czemu po uderzeniu w lotkę poczujesz tylko to ostatnie. I nic więcej.

METRICFLEX: OPTYMALNA SZTYWNOŚĆ

Gra w badmintona jest różnorodna: smecze, skróty, uderzenia mocne mieszają się z precyzyjnymi. Technologia Metriflex pomaga dostosować sztywność trzonka w zależności od strzału, aby uzyskać najlepsze możliwe uderzenie.

Zawodniczka grająca rakietą Babolat Satelitę

SATELITE

Rakiety dla wyczynowych graczy pełne technologii, które pozwolą Ci uzyskać przewagę na korcie.

SATELITE ORIGIN

Dzięki krótszemu trzonkowi (cała rakieta ma 662 mm długości zamiast standardowych 675 mm), punkt odbicia znajduje się blisko dłoni. Daje to łatwość gry i dodatkową kontrolę uderzenia.

SATELITE GRAVITY

Najlżejsze rakiety do badmintona Babolat. Graj z lekkością i zyskaj cenne sekundy podczas wymiany. Obniżona waga rakiety zapewnia optymalną manewrowość i większą łatwość gry.

Produkt dodany do listy życzeń
Produkt dodany do porównania