Rakieta Babolat Pure Aero RAFA
Pure Aero RAFA

Rafael Nadal wraca na kort z nową rakietą Pure Aero. Druga generacja to nie tylko kolorystyka pasująca do jego osobowości. To również nowa specyfikacja ułatwiająca Ci grę z potężną rotacją. Dokładnie taką, jakiej używa Rafa.

Dla mnie dziś ważniejsze jest, aby mieć odrobinę więcej mocy

RAFAEL NADAL

PUŚĆ WIDEO POWYŻEJ: Rafael Nadal o specyfikacji swojej rakiety

Origin.
Taka sama.

Pure Aero RAFA Origin ma specyfikację prawdziwej rakiety Rafy. Waga 317 gramów i balans 330 mm dają stabilność i "efekt młota" pomocny w generowaniu ogromnej mocy i topspinu. To sprzęt dla silnych graczy chcących zdominować przeciwnika potężną rotacją.

Rakieta Babolat Pure Aero RAFA Origin
Rakieta Babolat Pure Aero RAFA 2 generacji

Bardziej Rafa.
Dla Ciebie.

Pure Aero RAFA 2 gen. to wszechstronny model. Zachowując balans bardziej w kierunku główki, ma wagę 290 gramów sprawiającą, że dużo łatwiej się nim gra. To sprzęt dla szerokiej gamy zawodników - od amatorów kochających Rafę po graczy turniejowych. Zyskaj bezpieczną trajektorię piłki i sam stań się legendą!

Kolekcję uzupełniają rakieta Boost Aero RAFA 2. generacji dla graczy początkujących i średnio - zaawansowanych oraz rakiety Nadal Junior w rozmiarach dla dzieci od 90-150 cm wzrostu.

Postaw...
na nową torbę.

Nowe torby RAFA wyznaczają trendy, jeśli chodzi o przechowywanie sprzętu. Dużo pojemniejsze, z wytrzymalszą i wodoodporną tkaniną i optymalnym środkiem ciężkości zwiększającym komfort noszenia. Można je postawić ułatwiając dostęp do rakiet, obuwia i akcesoriów.

Potrzebujesz czegoś mniejszego? Wybierz wersję torby na 6 rakiet lub nowy plecak RAFA.

Nowe torby RAFA mogą stać

KOLEKCJA RAFA 2-gen

Babolat PROPULSE FURY 3 CLAY MEN, D.Blue/Pink Aero
Dostępny produkt z innymi opcjami
Produkt dodany do listy życzeń
Produkt dodany do porównania