Nowe rakiety do padla Babolat VIPER - pokaż swój styl gry

Padel się zmienia stając się coraz szybszy i bardziej dynamiczny. Ale jedno jest niezmienne - przypływ adrenaliny po tym, jak uderzając z pełną mocą kończymy wymianę. Co za uczucie!

Wyłóżmy kawę na ławę - WSZYSCY UWIELBIAMY ATAKOWAĆ. Niezależnie od pozycji na korcie, chcemy skończyć piłkę. Może kojarzysz scenę jak Król Artur wyciąga swój miecz - Ekskalibur - ze skały. To jest uczucie, które chcemy, aby poczuli grający rakietami z serii VIPER - uczucie bycia królem kortu.

Co sprawia, że rakiety Babolat z linii VIPER są tak wyjątkowe?

Po pierwsze, zostały zaprojektowane w oparciu o badania i obserwację zawodników padla oraz studiowaniu ich potrzeb.

Po drugie, reprezentują postęp technologiczny pod względem układu otworów, kształtu główki rakiety, materiałów najnowszej generacji oraz komfortu, jaki oferują.

Po trzecie, w firmie Babolat wierzymy, że każdy zawodnik znajdzie w ofercie Babolata rakietę o takiej konstrukcji i kształcie, która będzie idealnie pasować do jego stylu gry.  

Jakby tego było mało, rakiety te są również doskonałym przykładem zdobyczy inżynierii - są eksplozywne, precyzyjne, elastyczne i łatwe w grze. 

Kolekcja rakiet do padla Babolat Viper
Kolekcja rakiet do padla Babolat Viper

Dla kogo są rakiety z serii VIPER?

Są przeznaczone dla profesjonalnych zawodników, graczy średnio-zaawansowanych, a nawet początkujących, którzy od razu chcą kupić sprzęt z wysokiej półki

Staramy się jak najlepiej odpowiadać na specyficzne potrzeby każdego zawodnika w oparciu o jego doświadczenie, siłę, umiejętności i wiek. Jeśli chodzi o robienie postępów w swojej grze, to cała sztuka polega na dokonaniu właściwego wyboru.

Dlatego nasza topowa linia Viper składa się z trzech modeli: Technical Viper, Air Viper i Counter Viper.

Zawodnik z rakietą do padla

Jaki jest twój styl gry?

Zacznijmy od przyjrzenia się każdemu profilowi gracza. W Babolat już od jakiegoś czasu prowadzone są badania dotyczące zawodników i ich stylów gry.

Konkluzja? Wszyscy grający w padla chcą silnie uderzać i atakować. Ale można to robić na kilka możliwych sposóbów. 

Dlatego opracowaliśmy 3 profile zawodników: 

TECHNICAL STRIKER

To zawodnik z wszechstronnie rozwiniętą techniką uderzeń. Gra on silnie i dokładnie z każdego miejsca na korcie, a piłka zdaje się podążać dokładnie tam, gdzie upatrzył sobie wolne miejsce na połówce przeciwników.

Idealna dla niego rakieta to TECHNICAL VIPER, dodaje eksplozywną siłę i precyzję uderzeniom.

Rakieta do padla Babolat TECHNICAL Viper

AIR STRIKER

To szybki i bardzo agresywny zawodnik, który nieustannie chce dojść do siatki, by tam skończyć wymianę. Działa jak dziki kot - przeciwnicy nie mają czasu zobaczyć, z której strony nadchodzi atak. Gra silnie i nie opuszcza żadnej szansy na zakończenie wymiany, przez co sprawia wrażenie jakby poruszał się w powietrzu, ledwo dotykając kortu stopami.

Idealnym modelem dla tego zawodnika jest AIR VIPER, dodaje siły eksplozywnej uderzeniom i jest bardzo łatwa w manewrowaniu.

Rakieta do padla AIR VIPER

COUNTER STRIKER

Ten gracz jest bardzo cierpliwy. Przebija piłkę starając się najpierw zmęczyć rywala. dopiero kiedy widzi niemal stuprocentową okazję - kontratakuje używając całej swojej mocy.

COUNTER VIPER to rakieta idealna dla tego zawodnika, ze względu na jej siłę eksplozywną oraz tolerancję na błędy

Rakieta do padla Babolat COUNTER Viper

Którym typem gracza jesteś?

Tak jak w życiu, nie istnieje zawodnik lub para idealna. Każda osoba ma swoje własne cechy, które stara się jak najlepiej wykorzystać. Dlatego dokładnie przebadaliśmy naszych padlistów, by dostarczyć im narzędzie do wykorzystania swoich najlepszych cech.

Dlaczego i Ty nie miałbyś dziś wybrać rakiety idealnej dla ciebie?

Komentarze (2)

  • Maciej
  • 2020-10-30 07:44:26
  AIR to ogień! :)
  • Marcin Maciocha - Babolat Polska
  • 2020-10-30 08:06:40
  Dzięki za komentarz Maciej. Też tak uważamy ;)

Nowy komentarz

You are replying to a comment

Produkt dodany do listy życzeń
Produkty dodane do porównania.

Strona używa tzw. ciasteczek zgodnie z Polityką Prywatności.