Babolat Pure Drive VS - pakiet 2 szt.

0B 101328 2
In Stock
1 625,20 zł

(1 625,20 zł szt.)

Brutto

Pure Drive VS to rakieta dla zawodników potrzebujących siły i maksymalnej precyzji. Dla wymagających graczy - pakiet 2 rakiet różniących się wagą o zaledwie +/- 1,9 g. PD VS to najlepsza nowa rakieta tenisowa 2019 roku wg amerykańskiego Tennis Magazine.

Rozmiar
  • G2
  • G3
  • G4
  • G5

Opis

Babolat Pure Drive VS
absolutna siła - legendarna precyzja

Zaprojektowane i stworzone dla zaawansowanych graczy, szukających połączenia siły z ekstremalną precyzją. Sprzedawane w pakiecie 2 sztuki dla zapewnienia idealnej wagi dla wymagających tenisistów

Wideo: zobacz nową rakietę Babolat Pure Drive VS

Pure Drive VS: KORZYŚCI DLA CIEBIE

  • Maksymalna kontrola piłki: dzięki mniejszej główce (98 cali kw./630 cm2) oraz węższej i bardziej elastycznej ramie
  • Siła i łatwość gry: dzięki legendarnej eliptycznej ramie, szerokiemu układowi strun FSI Spin oraz uniwersalnej wadze 300 gramów
  • Więcej czucia piłki: dzięki zintegrowanemu pomiędzy warstwami grafitu systemowi Cortex Pure Feel
  • Podkreśl swój profesjonalizm: nowy, metaliczny design - całkowicie inny od innych rakiet z serii Pure Drive
  • Zawsze taka sama rakieta: Pure Drive VS sprzedawane są w pakietach po 2 sztuki. Dzięki specjalnemu procesowi produkcji gwarantujemy wymagającym graczom, że ich rakiety nie będą się różniły od siebie wagą (tolerancja wynosi zaledwie +/- 1,9 grama)
  • Profil gracza: polecana dla zawodników grających mocną piłkę, którzy chcą wejść na wyższy poziom gry, dzięki zwiększonej precyzji uderzenia

 

Cortex Pure Feel
Cortex Pure Feel
Technologia stworzona przez lotniczą firmę SMAC: lepsze tłumienie drgań dzięki nowemu materiałowi zintegrowanemu pomiędzy warstwami grafitu. Chroni rękę przed kontuzjami oraz daje niesamowity odgłos i znacznie lepsze czucie piłki podczas gry.

FSI Power
FSI Power
Nowy układ strun i gromety w kształcie diamentu. Zwiększają pole dobrego odbicia (sweetspot) na całej szerokości główki rakiety dając większą siłę uderzeniu (nawet przy niecentrycznym trafieniu).

Elliptic Beam
Elliptic Beam
Eliptyczny kształt ramy uodparnia ją na skręcenia i odchylenia dając optymalną siłę.

nowe rakiety Babolat Pure Drive VS

Na zdjęciach: nowe rakiety Babolat Pure Drive VS

Nowa seria Babolat VS: MAKSYMALNA PRECYZJA

Nowa rakieta Pure Drive VS

Nowa rakieta Pure Drive VS

Pure Drive VS to całkowicie nowy model stworzony dla graczy, którzy chcą wejść na wyższy poziom wykorzystując precyzję uderzenia.

Babolat przeprojektował swój najpopularniejszy model Pure Drive: pozostawiono uniwersalną i dającą łatwość gry wagę 300 gramów, generujący siłę układ strun oraz eliptyczną ramę. Zmniejszono za to wielkość główki (ze 100 cali kw. do 98 cali kw.), szerokość ramy (21-23-21 mm) i jej sztywność (70 zamiast 72 RA). 

Dało to rakietę dającą siłę Pure Drive i precyzję serii VS. Nowość modelu podkreśla jego metaliczny design, wyróżniający model VS od innych rakiet serii Pure Drive.

Pure Drive VS - dla kogo?

Pure Drive VS to rakieta dla graczy, którzy uwielbiając klasyczną rakietę Pure Drive chcą zwiększyć repertuar swoich zagrań. Dodaj do silnych uderzeń z głębi precyzyjne zagrania na wchodzącą piłkę, mocne kątowe piłki wyrzucające przeciwnika za kort i skuteczne dzięki precyzji skróty i woleje. 

Nowy metaliczny design rakiety Pure Drive VS 

Babolat Pure Drive VS to pierwsza z rakiet w nowej serii VS - rakiet dających maksymalną precyzję uderzenia. By podkreślić profesjonalizm i wyjątkowość modelu Pure Drive VS Babolat stworzył specjalną, metaliczną farbę unikając w jej składzie szkodliwego dla środowiska chromu. To sprawia, że Pure Drive VS wyróżnia się kosmetyką na tle innych rakiet z serii Pure Drive.

Różnica między designem Pure Drive VS i Pure Drive

Różnica między designem Pure Drive VS i Pure Drive

Pure Drive VS - sprzedawane w pakiecie po 2 sztuki

Stworzyliśmy unikalny proces produkcji dla wymagających, profesjonalnych graczy, którzy chcą mieć rakiety o takiej samej wadze.

Nowe Pure Drive VS są sprzedawane w parach, w których różnica w wadze rakiety wynosi zaledwie +/- 1,9 grama (w innych rakietach jest to zazwyczaj +/- 7 gramów).

Podana przy produkcie cena dotyczy pakietu składającego się z 2 rakiet Babolat Pure Drive VS.

Wybierz Pure Drive VS i wejdź na kolejny poziom ewolucji swojego tenisa!

Różnica w wadze - zaledwie +/- 1,9 g

Różnica w wadze - zaledwie +/- 1,9 g

Pure Drive VS z nagrodą "Editor's Choice" amerykańskiego Tennis Magazine

Pure Drive VS wybrany najlepszą nową rakietą 2019 roku wg Tennis Magazine

Pure Drive VS wybrany najlepszą nową rakietą 2019 roku wg Tennis Magazine

Nowy model Babolata został Wyborem redakcji prestiżowego amerykańskiego periodyku Tennis Magazine. Pure Drive VS został najlepszą nową rakietą 2019 roku wg graczy i trenerów testujących kilkanaście rakiet największych światowych producentów. Oto opinia autorów tekstu "2019 Racquet guide" na temat nowego Babolata:

O ile Pure Drive grało się za szybko i bez większej kontroli, to Pure Drive VS ma już dodane odpowiednie hamulce. Zgrabniejsza główka rakiety, cieńsza rama i mniejsza jej sztywność dodaje wzmożonej precyzji tej już dynamicznej rakiecie. Testerzy nadal uważają ją za dość sztywną i dającą dużo siły, jednak nowe parametry oferują lepsze czucie i kontrolę. Niski swingweight wyrównał znaczącą prędkość główki rakiety, dodając dużo akcji przy topspinowych serwisach i uderzeniach z głębi kortu. Czasami gra się aż za lekko - co średnio podoba się zawodnikom chcącym silnie uderzać - może to wymagać dodania trochę masy do gry na najwyższym poziomie. Sprzedaż rakiet w dwupakach, z różnicą w wadze nie większą niż 1,9 grama, to interesujący i potencjalnie mile widziany atut dla poważnych zawodników, włączając w to najlepszych juniorów i zawodników uniwersyteckich.

Przeczytaj również: w jaki sposób Tennis Magazine testował rakiety.

Recenzja Pure Drive VS w Tennis Magazine
Recenzja Pure Drive VS w Tennis Magazine

^
DO GÓRY

Parametry produktu

Wiek
dorośli
Kluczowa zaleta
siła i maksymalna precyzja
Kolekcja
Pure Drive
Skład
grafit
Układ strun
16/19
Wielkość główki (cm2/cale2)
630/98
Długość (mm/cale)
685/27
Fabryczny naciąg
nie
Sztywność (ra)
70
Balans (mm)
320
Poziom
dla zaawansowanych
Waga(g)
300
Pokrowiec
Nie
Nowy produkt
3324921708386
2019-01-25

Opinie klientów

Brak opinii

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Produkt dodany do listy życzeń
Produkty dodane do porównania.

Strona używa tzw. ciasteczek zgodnie z Polityką Prywatności.