Piłki tenisowe Babolat

Babolat


Jak dobrać najlepszą piłkę Babolat do swoich potrzeb?

Babolat ma w swojej ofercie wyjątkową piłki tenisowe na najbardziej popularną nawierzchnię w Polsce, czyli korty ziemne. To Babolat TEAM Clay, którą rozgrywany był wielkoszlemowy turniej Roland Garros. Ten model ma wyższy odskok, dzięki temu szorstka powierzchnia kortu nie spowalnia aż tak bardzo wymian i gra jest bardziej dynamiczna. Jest to piłka z najwyższej jakości filcem o maksymalnej wytrzymałości i dużej zawartości wełny, dzięki czemu zapewnia graczom stabilną trajektorię lotu. Babolat TEAM to z kolei piłka, która doskonale sprawdzi się na szybszych nawierzchniach: kortach twardych lub z trawy sztucznej. Ma średniej wysokości odskok, dzięki czemu wymiany są dłuższe i bardziej emocjonujące. Jest to również piłka klasy premium, z najlepszym filcem, sprzedawana w metalowej puszce. Babolat TEAM i TEAM Clay spełnią wymagania profesjonalnych tenisistów lub wymagających amatorów szukających piłek najwyższej klasy.

Dla graczy klubowych (od średnio-zaawansowanych po dobrych amatorów startujących w turniejach) polecamy z kolei piłkę Babolat TEAM All Court. To piłka o maksymalnej wytrzymałości, dzięki czemu można nią zagrać więcej czasu. Ma średni odskok ułatwiający granie długich, emocjonujących wymian i daje bardzo dobry komfort gry. Nadaje się do gry na wszystkich nawierzchniach. Tak samo, jak zbliżony właściwościami model Babolat GOLD All Court - od wersji TEAM różni się jedynie mniejszą wytrzymałością, więc jeśli kupujesz piłki i wyrzucasz po jednym meczu, to będzie dla Ciebie doskonały wybór. Graczom początkującym polecamy piłkę Babolat GOLD Championship. To model o średnim odskoku, który sprawi, że łatwo będzie Ci rozgrywać dłuższe wymiany. Jest to też bardzo wytrzymała piłka, więc posłuży Ci na kilka kolejnych gier. GOLD Championship daje też bardzo dobry stosunek jakości do ceny.

Infografika: właściwości piłek Babolat

Infografika: właściwości piłek Babolat

Oprócz piłek dla dorosłych Babolat ma w swojej ofercie piłki szkoleniowe dla wszystkich poziomów zaawansowania. Od piankowych piłek, przez piłki z filcu, kategorię Orangę aż do piłek zielonych - Green. Przygotowaliśmy dla Państwa atrakcyjne cenowo multipaki (pierwsze pozycje na liście produktów) - dzięki temu ich cena maleje nawet ponad 30 procent. Dla trenerów proponujemy piłki w kartonach, które opłaca się kupić bardziej niż pojedyncze puszki.

Filtruj według
Rodzaj
Nawierzchnia
Opakowanie
Cena
Filtruj
Produkt dodany do listy życzeń
Produkt dodany do porównania