Torby i plecaki do badmintona Babolat

Torby i plecaki


Odpowiedni transport i zabezpieczenie sprzętu rakietowego jest podstawą utrzymania go w dobrej kondycji. Dostępne u nas torby do badmintona są pojemne i funkcjonalne. Można w nich zmieścić nawet kilka rakiet, a ponadto bidon z wodą oraz inne niezbędne akcesoria. Duże komory oraz liczne schowki i podziałki sprawiają, że sprzęt nie obija się o siebie, dzięki czemu może posłużyć na dłużej. Przemyślany system kieszonek zwiększa również komfort użytkowania i umożliwia schowanie m.in. wilgotnej odzieży lub butów.

Ogromną zaletą większości proponowanych produktów jest możliwość noszenia ich na plecach. Dzięki solidnym paskom i wygodnemu wykończeniu z siateczki, która odprowadza pot, torbę do badmintona w dowolnym momencie można zamienić w praktyczny plecak. Dostępne w tej kategorii artykuły różnią się pod względem rozmiaru, dlatego należy starannie dopasować je do własnych potrzeb.

Produkty marki Babolat wyróżnia również ciekawa kolorystyka i wzornictwo. Dzięki temu są one nie tylko funkcjonalnym, ale też stylowym i wpisującym się w najnowsze trendy dodatkiem.

Produkt dodany do listy życzeń
Produkt dodany do porównania