OFICJALNY SKLEP BABOLAT PADEL

Przeglądaj najciekawsze propozycje

WYBIERAJ PO KATEGORII

Rakiety do padla
Buty do padla
Torby i plecaki do padla
Piłki i akcesoria do padla
Odzież do padla

Dlaczego warto wybrać sprzęt do padla Babolat?

Babolat to w tym momencie jeden z najszybciej rozwijających się producentów sprzętu do padla. Z dużymi sukcesami. W 2019 roku grający rakietą Viper Carbon Hiszpan Juan Lebron skończył sezon jako #1 listy World Padel Tour. W drużynie Babolat jest również utalentowana Hiszpanka Victoria Iglesias, a ambasadorem marki został legendarny trener Fernando Poggi.

Babolat ma w swojej kolekcji nie tylko rakiety do padla dla zawodników z najwyższej światowej półki. Dla graczy średnio - zaawansowanych mamy modele wykonane z włókna szklanego, a przez to bardziej komfortowe. Kolekcję uzupełniają rakiety dla początkujących takie jak Contact czy Reflex - o specyfikacji ułatwiającej rozpoczęcie gry w padla.

Grając warto zadbać o swój sprzęt kupując torby i plecaki z miejscem na rakiety do padla. Babolat ma również w swojej ofercie dwa bardzo wytrzymałe modele piłek o różnej specyfikacji: szybsze Padel Tour i wolniejsze Padel+.

Sprzęt do padla Babolat można przetestować w warszawskim klubie Pro Padel oraz w naszym sklepie stacjonarnym w Szczecinie.

Produkt dodany do listy życzeń
Produkty dodane do porównania.

Strona używa tzw. ciasteczek zgodnie z Polityką Prywatności.