OFICJALNY SKLEP BABOLAT PADEL

Przeglądaj najciekawsze propozycje 

PRZEGLĄDAJ PO KATEGORII

Dlaczego warto wybrać sprzęt do padla Babolat?

Babolat to w tym momencie jeden z najszybciej rozwijających się producentów sprzętu do padla. Z dużymi sukcesami. Naszą rakietą Technical VIPER i w butach Babolat gra Hiszpan Juan Lebron - #1 listy World Padel Tour 2019, 2020, 2021 i 2022.

Babolat ma w swojej kolekcji nie tylko rakiety do padla dla zawodników z najwyższej światowej półki. Dla graczy średnio - zaawansowanych mamy modele wykonane z włókna szklanego, a przez to bardziej komfortowe. Kolekcję uzupełniają rakiety dla początkujących takie jak Contact czy Storm - o specyfikacji ułatwiającej rozpoczęcie gry w padla.

Grając warto zadbać o swój sprzęt kupując torby i plecaki z miejscem na rakiety do padla. Babolat ma również w swojej ofercie dwa bardzo wytrzymałe modele piłek o różnej specyfikacji.

Sprzęt Babolat można przetestować na naszych kortach do padla w Szczecinie. Zapraszamy! 

Juan Lebron - numer 1 listy WPT

Na zdjęciu powyżej Juan Lebron - numer 1 listy WPT. Przeczytaj sylwetkę gracza w serwisie iPadel.pl ↓

iPadel.pl
Juan Lebron - numer 1 listy WPT

Na zdjęciu: Basia i Irek Maciocha na naszym korcie do padla w Szczecinie

Dlaczego warto kupować w oficjalnym sklepie padla Babolat?

Jesteśmy jedynym oficjalnym dystrybutorem Babolat na Polskę - kupując u nas masz 100% pewność oryginalności produktów, co nie zawsze jest normą np. na Allegro czy OLX.

Sami gramy w padla - jako jedni z pierwszych w Polsce otworzyliśmy w Szczecinie 3 kryte korty w centrum rakietowym Fabryka Energii.

Basia Maciocha z naszego zespołu ma papiery instruktorskie padla, a szef - Ireneusz Maciocha występował w reprezentacji Polski seniorów na drużynowych Mistrzostwach Świata.

Jako pionierzy padla w Polsce po prostu znamy się na tym sporcie i potrafimy doradzić, jaki sprzęt będzie pasował do Twojej gry.

Produkt dodany do listy życzeń
Produkty dodane do porównania.