Lotki do badmintona Babolat


Lotki piórowe Babolat

Babolat oferuje 6 różnych rodzajów modeli naturalnych o oznaczeniach od 1+ do 5. Warianty o numerach 1+, 1 i 2 są przeznaczone dla turniejowych graczy poszukujących maksymalnych wrażeń z gry. Produkowane są z piór gęsich - po 16 na jeden egzemplarz. Ich głównymi zaletami to doskonała kontrola i przewidywalność lotu. Występują one w różnych prędkościach (77 i 78).

Modele o oznaczeniach Babolat 3, 4 i 5 są wykonane z piór kaczych. Dają dużą wytrzymałość, ale kosztem precyzji lotu. Dzięki przystępniejszej cenie znakomicie nadają się do treningu.

Lotki do badmintona syntetyczne (nylonowe) Babolat

Druga grupa produktów to te wykonane z tworzyw sztucznych. Mają gorsze właściwości lotu i są bardziej nieprzewidywalne, ale zapewniają nawet 4-krotnie dłuższą żywotność i lepiej znoszą niecentryczne uderzenia. Dlatego nadają się idealnie dla początkujących i średniozaawansowanych graczy oraz do treningu.

Babolat ma swojej ofercie trzy modele: Babolat Cup są zrobione z materiałów najwyższej jakości i niewiele ustępują właściwościami lotkom piórowym. Babolat Practice to przystępny cenowo wariant do treningu dla początkujących graczy. Babolat Cup natomiast ma właściwości pomiędzy i zapewniają znakomity stosunek jakości do ceny.

Lotki do badmintona a poziom gry

  • Dla początkujących graczy polecamy modele nylonowe. Tacy gracze dopiero uczą się poprawnych uderzeń i mogliby szybko zniszczyć egzemplarze piórowe, a ich poziom powoduje, że nie odczują różnicy w trajektorii lotu.
  • Gracze średnio-zaawansowani powinni wybrać najlepsze modele syntetyczne lub tańsze piórowe - dzięki temu będą mogli zwiększać swoje umiejętności techniczne.
  • Gracze zaawansowani powinni wybierać najlepsze egzemplarze z gęsich piór. Będą oni mogli nimi zagrywać wyszukane zagrania badmintonowe i odczuwać przyjemność z gry na najwyższym poziomie.

Filtruj według

Rodzaj
więcej... mniej
Opakowanie
więcej... mniej
Jakość piór
więcej... mniej
Korek
więcej... mniej
Wytrzymałość
więcej... mniej
Cena
32 159
Filtruj
Produkt dodany do listy życzeń
Produkty dodane do porównania.

Strona używa tzw. ciasteczek zgodnie z Polityką Prywatności.