Rakiety do badmintona Babolat


Rakiety do badmintona dla zaawansowanych zawodników

Dla graczy turniejowych najlepsze będą rakiety Babolat z serii X-Feel i Satelite. Są to zaawansowane technologicznie modele z wysokomodułowego grafitu z wieloma systemami poprawiającymi Twoje osiągi. Takimi rakietami grają i grali znakomici polscy badmintoniści Miłosz Bochat i Adam Cwalina.

Początkujący i średnio-zaawansowani gracze

Dla graczy lubiących rywalizację i startujących w klubowych rozgrywkach najlepsze będą paletki do badmintona z serii Babolat: Satelite Gravity i X-Feel Origin. Dają one rozsądny kompromis między technologią a ceną. W ramach serii znajdziesz rakiety Babolat o różnej charakterystyce, tak by można było je dopasować do tego, w jakim stylu grasz. Dla początkujących graczy, którzy chcą zainwestować w grafitową rakietę, Babolat poleca serie: I-Pulse i Prime. To paletki, które od samego początku pozwolą Ci błyskawicznie podnosić Twoje umiejętności.

Dla początkujących graczy, którzy chcą zainwestować w grafitową rakietę polecamy serie: I-Pulse i Prime. To rakiety, które od samego początku pozwolą Ci błyskawicznie podnosić Twoje umiejętności.

Dla zawodników, którzy rozpoczynają przygodę z badmintonem, ale jeszcze nie są przekonani, czy chcą na sprzęt wydawać więcej pieniędzy, polecamy modele First i Explorer. To lekkie i komfortowe warianty, które pozwolą Ci na zapoznanie się z techniką gry w badmintona.

W asortymencie Babolat znajdują się również warianty juniorskie w dwóch rozmiarach: juniorskim i dziecięcym.

Dla graczy rekreacyjnych mamy również zestaw do badmintona zawierający 2 paletki i lotki lub 4 rakietki, 2 lotki i siatkę. Na tle zestawów innych firm propozycja Babolat wyróżnia się solidnym wykonaniem i ładnym designem.

Więcej o tym, jak prawidłowo wybrać rakietę do badmintona znajdziesz w artykule na blogu Rakietopedia.

Filtruj według

Poziom
Profil gracza
Szybkość zamachu
Elastyczność
Skład
Waga (g)
Balans
Układ strun
Długość (mm)
Cena
Filtruj
Produkt dodany do listy życzeń
Produkty dodane do porównania.

Strona używa tzw. ciasteczek zgodnie z Polityką Prywatności.