Rakiety do badmintona Babolat


Rakiety do badmintona dla zaawansowanych zawodników

Dla graczy turniejowych najlepsze będą rakiety Babolat z serii X-Feel i Satelite. Są to zaawansowane technologicznie modele z wysokomodułowego grafitu z wieloma systemami poprawiającymi Twoje osiągi. Takimi rakietami grają i grali znakomici polscy badmintoniści Miłosz Bochat i Adam Cwalina.

Początkujący i średnio-zaawansowani gracze

Dla graczy lubiących rywalizację i startujących w klubowych rozgrywkach najlepsze będą paletki do badmintona z serii Babolat: Satelite Gravity i X-Feel Origin. Dają one rozsądny kompromis między technologią a ceną. W ramach serii znajdziesz rakiety Babolat o różnej charakterystyce, tak by można było je dopasować do tego, w jakim stylu grasz. Dla początkujących graczy, którzy chcą zainwestować w grafitową rakietę, Babolat poleca serie: I-Pulse i Prime. To paletki, które od samego początku pozwolą Ci błyskawicznie podnosić Twoje umiejętności.

Dla początkujących graczy, którzy chcą zainwestować w grafitową rakietę polecamy serie: I-Pulse i Prime. To rakiety, które od samego początku pozwolą Ci błyskawicznie podnosić Twoje umiejętności.

Dla zawodników, którzy rozpoczynają przygodę z badmintonem, ale jeszcze nie są przekonani, czy chcą na sprzęt wydawać więcej pieniędzy, polecamy modele First i Explorer. To lekkie i komfortowe warianty, które pozwolą Ci na zapoznanie się z techniką gry w badmintona.

W asortymencie Babolat znajdują się również warianty juniorskie w dwóch rozmiarach: juniorskim i dziecięcym.

Dla graczy rekreacyjnych mamy również zestaw do badmintona zawierający 2 paletki i lotki. Na tle zestawów innych firm propozycja Babolat wyróżnia się solidnym wykonaniem i ładnym designem.

Produkt dodany do listy życzeń
Produkty dodane do porównania.

Strona używa tzw. ciasteczek zgodnie z Polityką Prywatności.