Rakiety do badmintona Babolat

Rakiety


Rakiety do badmintona dla zaawansowanych zawodników

Dla graczy turniejowych najlepsze będą rakiety Babolat z serii X-Feel i Satelite. Są to zaawansowane technologicznie modele z wysokomodułowego grafitu z wieloma systemami poprawiającymi Twoje osiągi. Takie rakiety do badmintona używali i używają znakomici polscy zawodnicy Miłosz Bochat i Adam Cwalina.

Modele dla osób początkujących i średnio-zaawansowanych

Dla graczy lubiących rywalizację i startujących w klubowych rozgrywkach, najlepsze będą rakietki do badmintona z serii Satelite Gravity i X-Feel Origin. Dają one rozsądny kompromis między technologią, a ceną. W ramach powyższych serii znajdziesz rakiety Babolat o różnej charakterystyce, tak by można było je dopasować do tego, jaki jest Twój styl gry. Dla początkujących graczy, którzy chcą zainwestować w grafitową rakietę polecamy serie: I-Pulse i Prime. To rakiety, które od samego początku pozwolą Ci błyskawicznie podnosić Twoje umiejętności.

Dla osób początkujących, które nie są jeszcze przekonane, czy chcą wydać więcej pieniędzy, polecamy rakiety do badmintona z serii First i Explorer. To lekkie i komfortowe warianty, które pozwolą Ci na zapoznanie się z techniką gry. W asortymencie Babolat znajdują się również krótsze rakietki do badmintona w dwóch rozmiarach: juniorskim i dziecięcym.

Jakie parametry powinna mieć rakieta do badmintona dla mnie?

Nie wiesz jaką wybrać sztywność rakiety? Czy lepsze będą dla Ciebie rakiety cięższe czy lżejsze? Jakie dadzą Ci więcej siły uderzenia? O co chodzi z balansem, wagą czy elastycznością trzonka? Zobacz infografikę poniżej i zdecyduj, jakie parametry powinny mieć rakiety do badmintona dla Ciebie.

Infografika: Jak wybrać rakietę do badmintona?

Infografika: Jak wybrać rakietę do badmintona?

Ciągle niezdecydowany? Skorzystaj z naszego poradnika!

Przeczytaj nasz szczegółowy poradnik: "Jak prawidłowo wybrać rakietę do badmintona" opublikowany na blogu Rakietopedia. Pozwoli Ci on odpowiedzieć na wiele ważnych dla wyboru pytań jak na przykład jakie są kluczowe parametry dające większą kontrolę, czy rakiety wyważone na główkę dadzą Ci większą siłę uderzenia, czy warto zainwestować w sprzęt znanej marki itp. Udanej lektury i dobrego wyboru!

Filtruj według
Poziom
Waga (g)
Skład
Balans
Elastyczność
Długość (mm)
Układ strun
Cena
Filtruj
Produkt dodany do listy życzeń
Produkt dodany do porównania