BABOLAT OUTLET

Kupuj rakiety, buty i odzież taniej!

Outlet tenisowy - rakiety, odzież, buty - wyprzedaż

Jeśli ważna jest dla Ciebie cena i nie chcesz przepłacać za sprzęt nasz outlet tenisowy jest miejscem dla Ciebie. Znajdziesz tu modele rakiet Babolat z poprzednich kolekcji. To pozwala nam dać na nie rabat niemal kilkadziesiąt procent od ich pierwotnej wartości. Ponieważ nasza firma jest jedynym dystrybutorem Babolat na Polskę, masz pewność że oferowane przez nas produkty są w 100% oryginalne i pochodzą z oficjalnej dystrybucji, co - jak pewnie wiesz - nie jest normą w serwisach typu Allegro czy OLX.

We wprowadzaniu rakiet tenisowych na rynek Babolat stosuje proste zasady. Każda z trzech głównych serii - Pure Drive, Pure Aero i Pure Strike - ma premierę co trzy lata. Tuż po wejściu nowych modeli stara kolekcja trafia na wyprzedaż. Lepiej się spieszyć z zakupem, bo rozmiarów z każdym dniem może być coraz mniej. Z butami tenisowymi i odzieżą jest jeszcze prościej - zarówno męskie, damskie jak i dziecięce i juniorskie do outletu trafiają każdego kolejnego roku, po tym jak wchodzi do sprzedaży nowa kolekcja. Tu również nie warto czekać - im wcześniejszy zakup, tym większa szansa znalezienia wymarzonego obuwia lub stroju we właściwym rozmiarze.

Wbrew powszechnemu przekonaniu, zakup profesjonalnego sprzętu do tenisa nie musi wcale wiązać się z dużymi wydatkami. Nasz outlet to miejsce, w którym rakiety seniorskie można kupić już od około 300 zł za modele dla początkujących i niecałych 700 zł za kolekcje zawodnicze. Buty tenisowe dla zaczynających przygodę z białym sportem kosztują od nawet poniżej 300 zł. Obuwie z kolekcji dla zawodników znajdziesz nawet z 50% rabatem. Podobnie jest z odzieżą tenisową Babolat. Dla przykładu na komplecie t-shirt i krótkie spodenki można oszczędzić nawet 150 zł.

Staramy się, aby wybór towarów był jak najprostszy. Po najechaniu kursorem na podobający się Tobie produkt wyświetlą Ci się dostępne rozmiary. Polecamy także korzystanie z filtrów, dzięki czemu szybko można ustawić wyświetlanie wyłącznie interesujących nas rozmiarów i kolorów, a w przypadku rakiet również parametrów takich jak waga czy wielkość główki. Jeśli masz problem z wyborem polecamy poradniki na naszym blogu: "Jak dobrać rakietę tenisową - kompletny poradnik + wideo" i "Jak dobrać buty tenisowe - 9 pomocnych wskazówek". Jeśli masz pytania - pisz lub dzwoń (91) 486 29 20 - z chęcią Ci doradzimy.

Produkt dodany do listy życzeń
Produkt dodany do porównania