Rakiety do tenisa ziemnego, wyprzedaż w Babolat Outlet


Jeżeli chcesz skompletować swoje sportowe wyposażenie i lubisz polowania na atrakcyjne okazje, to jesteś we właściwym miejscu. Znajdziesz tu zarówno modele rakiet zawodniczych jak i amatorskich (dla początkujących i średniozaawansowanych), juniorskich oraz dla dzieci.

Jak wybrać rakietę do tenisa? [kompletny przewodnik] »

Rakiety tenisowe Babolat - najniższa cena

Najniższe ceny są możliwe dzięki temu, że wyprzedajemy artykuły, które zostały nam z poprzednich kolekcji. Wszystkie modele, które widzicie na wyprzedaży są nowe - nigdy nie były używane. Te amatorskie mają zazwyczaj fabryczne naciągi i pokrowce. Te zawodnicze to znakomite modele, którymi grały kiedyś gwiazdy tenisa takie jak Nadal, Janowicz czy Radwańska. Im starsza kolekcja, tym niższa cena – z odrobiną szczęścia znajdziecie nawet 70-procentowe rabaty.

Masz problem z wyborem – napisz do nas!

Zastanawiasz się, jak dobrać rakietę tenisową dla siebie? Jak znaleźć taką, która najlepiej pomoże Ci wykorzystać Twoje umiejętności? Nie wiesz, na który model się zdecydować? Zadzwoń do nas: (91) 486 29 20 lub napisz maila na adres sklep@babolat-tenis.pl - pomożemy Ci wyszukać najlepsze rozwiązanie, w najkorzystniejszej cenie. W naszym zespole są trenerzy tenisa, którzy poradzą Ci, w jaki sprzęt powinieneś się wyposażyć.

Filtruj według

Rozmiar
Wzrost
Poziom
Skład
Waga(g)
Balans (mm)
Sztywność (ra)
Wielkość główki (cm2/cale2)
Układ strun
Długość (mm/cale)
Cena
Filtruj
Produkt dodany do listy życzeń
Produkty dodane do porównania.

Strona używa tzw. ciasteczek zgodnie z Polityką Prywatności.