Padel Outlet - wyprzedaż rakiet, butów i toreb do padla

Padel

hint-icon.png

Skorzystaj z naszego asystenta zakupów, aby dobrać idealny sprzęt dla siebie


Chcesz kupić rakiety, buty i torby do padla, ale nie chcesz wydawać zbyt dużo pieniędzy? Babolat Padel Outlet to miejsce dla Ciebie! Znajdziesz tu wyprzedaż zeszłorocznych kolekcji Babolat z dużymi rabatami - nawet powyżej 30%. Są to nowe, pełnowartościowe produkty, w szczególności rakiety i obuwie z obniżoną ceną wynikającą tylko i wyłącznie z tego, że do sprzedaży weszła nowa kolekcja sprzętu do padla.

Babolat jest czołowym producentem sprzętu do padla na świecie. Rakietą i w butach Babolat gra wielokrotny #1 listy World Padel Tour - Hiszpan Juan Lebron. Wspólnie z produkującą opony firmą Michelin jako pierwsi stworzyliśmy obuwie z podeszwą w 100% przystosowaną do gry w padla. Dzięki unikalnemu połączeniu korków i jodełki masz odpowiednią przyczepność przy starcie i optymalny ślizg przy dojściu do piłki. Model Babolat JET Premura został dwukrotnie wybrany najlepszym butem do padla magazynu Padel Spain - największego czasopisma o tej tematyce na świecie. W 2021 roku Babolat Air Viper została uznana przez to samo pismo za najlepszą rakietę do padla na świecie. Zarówno obuwie jak i rakiety możesz kupić w Babolat Outlet na wyprzedaży. Spiesz się - promocja obowiązuje do wyczerpania zapasów!

Jako Babolat Polska aktywnie budujemy społeczność padła w Polsce. Otworzyliśmy w Szczecinie przy ul. Łukasińskiego 110 "Fabrykę Energii" - ośrodek rakietowy z 3 boiskami do padla, w którym organizujemy cykliczne turnieje Babolat Cup. Barbara Maciocha i Ireneusz Maciocha z naszego zespołu są członkami polskich kadr narodowych w padlu.

Nie wiesz jak dobrać rakiety lub buty do padla?

Skorzystaj z poradników napisanych przez naszych ekspertów:

Jak dobrać rakietę do padla? ⟶
Jak dobrać buty do padla? ⟶
Padel - poznaj zasady gry w ten nowy sport ⟶

Filtruj według
Rodzaj
Rozmiar
więcej... mniej
Poziom
Wiek
Kształt główki
Waga(g)
Długość(mm)
Balans(mm)
Model
Cena
Filtruj
Produkt dodany do listy życzeń
Produkt dodany do porównania