Buty do padla Babolat

Buty


Od 1875 roku, Babolat zawsze podążał za najlepszą technologią produkcji materiałów. Dzięki współpracy pomiędzy Michelin i Mondo, którzy zaprojektowali podeszwy naszych butów do padla, staliśmy się pionierami w tej dziedzinie, jako pierwsza marka, która stworzyła buty zaprojektowane specjalnie dla tego sportu.

W ofercie Babolat znajdują się buty do padla dla każdego gracza, wykonane przy użyciu najnowocześniejszych technologii, aby zapewnić, że każdy ruch, obrót i nagłe zatrzymanie jest tak wygodne, jak to tylko możliwe, a także aby zminimalizować ryzyko kontuzji.

Jak dobrać buty do padla? Praktyczny poradnik ⟶

Buty do padla dla mężczyzn

Babolat JET Premura jest pierwszym, który został zaprojektowany do gry w 100% padla. Wybrany "Najlepszym butem do padla 2019 i 2020 roku" i noszony przez Juana Lebrona (numer 1 w profesjonalnym tourze w 2019 roku), Jet Premura jest wzorem buta dla najbardziej wymagających graczy. Wyjątkowe wsparcie, dzięki cholewce wykonanej z opatentowanej i produkanej we Francji tkaniny Matryx®, zgięcie 360° w przedniej części stopy i podeszwa Michelin w 100% przystosowana do padlowych ruchów, pozwalają poczuć i przewidzieć każdą wymianę.

Jeśli musisz iść za piłką, która ucieka poza boisko lub bronić trudnego kąta... poczucie bezpieczeństwa w każdych okolicznościach jest kluczowe i Babolat Movea jest butem, którego potrzebujesz. Posiada wiele wzmocnień dla zwiększenia trwałości. Dzięki wbudowanym podwójnym paskom bocznym oferuje Ci niezrównaną stabilność. Dzianinowa siateczka w przedniej części stopy to najlepsza odpowiedź na potrzebę komfortu. Wreszcie odważ się na wyjątkowe zagrania!

Specjalna linia butów do padla dla kobiet

Padel to wyjątkowa gra - jest łatwiejsza do nauczenia niż tenis, mniej wymagająca od squasha, a na korcie gra się w aż cztery osoby, co sprawia że to rozrywka towarzyska pierwszej klasy. Dlatego tak bardzo pokochały ten sport kobiety. Dlatego Babolat przygotował specjalną linię butów dedykowaną wyłącznie dla pań. Ma ona bardziej kobiecy design oraz lżejszą konstrukcję, dzięki czemu nasze buty wspaniale wyglądają na kobiecych stopach.

Babolat Jet Ritma jest pierwszym w 100% ultra wydajnym butem do padla, zaprojektowanym specjalnie dla kobiet. Technologia Matryx® w połączeniu z podeszwą Michelin pozwalają na osiągnięcie doskonałych umiejętności gry. Jego lekkość zwiększa Twoją zwinność. Jego konstrukcja wyszczupla stopę i czyni ją wyjątkową. Poruszaj się błyskawicznie i bez strachu o kontuzję.

Zdarza się, że musisz iść za piłką, która ucieka poza boisko lub bronić trudnego kąta... Model Babolat Sensa zaspokaja tę podstawową potrzebę bezpieczeństwa, niezależnie od okoliczności. Posiada wiele wzmocnień dla zwiększenia wytrzymałości. Wbudowane podwójne paski boczne zapewniają niezrównaną stabilność. Siatka z dzianiny w przedniej części stopy jest najlepszą odpowiedzią na potrzebę komfortu. Sensa to 100% padla, 100% kobiecości plus bezkompromisowa estetyka wykonania.

Filtruj według
Kategorie
Rozmiar
więcej... mniej
Kolor
więcej... mniej
Cena
Filtruj
Produkt dodany do listy życzeń
Produkt dodany do porównania