Magda Linette odpowiada na pytania internautów [wideo]

Co myśli, gdy wychodzi na kort? Ile godzin trenuje? Który mecz był najtrudniejszy? Dlaczego gra rakietą Babolat? Jaki jest jej ulubiony turniej? – zobacz wideo, w którym Magda Linette odpowiada na pytania internautów.

Spotykamy się w jej rodzinnym Poznaniu pod koniec 2017 roku. Magda jeszcze odpoczywa po wyjątkowo udanym dla niej sezonie, który zakończyła na 72 miejscu rankingu WTA. Już niedługo rusza do Chin, by przygotowywać się do Australian Open.

Magda Linette podczas kręcenia wideo dla Babolata

Magda Linette podczas kręcenia wideo dla Babolata

Nowy sezon z nową rakietą Babolat Pure Drive

Jedna z najlepszych polskich tenisistek od nowego sezonu będzie grała nową rakietą Babolat Pure Drive. Dostała ją do testów podczas US Open. Zawodnicy z TOP100 list ATP i WTA zazwyczaj są sceptyczni wobec nowych modeli. Tu sytuacja była całkowicie odmienna. 

Dała mi dynamikę, tak potrzebną do rywalizacji na najwyższym poziomie. Nie miałam żadnych problemów, żeby zmienić poprzedni model na nowy. Zyskałam siłę, nie tracąc przy tym czucia piłki – mówi Linette o swoim nowym sprzęcie.

W październiku zadzwonił do nas jej trener Iwo Zunic i poprosił o dostarczenie kompletu sprzętu do Poznania. Linette spodobał się również naciąg w rakiecie testowej - Babolat RPM Blast Rough. To struna dająca więcej topspinu dzięki szorstkiej strukturze. Magda wybrała wersję w fluorescencyjnym, czerwonym kolorze o średnicy 1,25 mm.

Spot wideo promujący nową rakietę Pure Drive 2018 używaną przez Magdę Linette

Pytania do Magdy Linette od internautów

Z Magdą spędziliśmy pracowity dzień. Nakręciliśmy klip wideo promujący nową rakietę. Zrobiliśmy sesję zdjęciową do katalogu. Nagraliśmy też 2 wywiady, w których polska zawodniczka odpowiadała na pytania zadane przez internautów na Facebooku. Padały różne. Od poważnych o trening, skupienie w trakcie meczu, dietę, po te bardziej na luzie - na przykład, z którym z tenisistów chciałaby pójść na kolację.

Pierwszy klip, w którym Magda Linette odpowiada m.in. na pytania o swoje ulubione uderzenie, co myśli, gdy jej na korcie nie idzie i jakie jest jej ulubione miasto na świecie
Drugi klip, w którym Magda Linette mówi m. in. o sezonie 2017, diecie i odpowiada na kluczowe pytanie: Nadal czy Federer?

Magda Linette - profesjonalizm na planie

Praca z Magdą Linette była dla naszej ekipy czystą przyjemnością. Poznanianka jest profesjonalistką nie tylko na korcie. Ma naturalny talent do pracy z kamerą. Słuchało się jej z ogromną uwagą, bo niewielu jest w Polsce tenisistów dysponujących takim doświadczeniem. Kręceniu klipu na terenie obiektu Fair Playce przyglądało się wielu tenisistów. Wydarzenie było także relacjonowane przez lokalne media.

Magda Linette z ekipą Babolat Polska

Magda Linette z ekipą Babolat Polska

Podziel się!

Jeśli spodobały Ci się wideo z Magdą Linette - prosimy udostępnij je w swoich mediach społecznościowych. Wystarczy kliknąć przycisk poniżej.

Produkt dodany do listy życzeń
Produkty dodane do porównania.

Strona używa tzw. ciasteczek zgodnie z Polityką Prywatności.