Rakieta Pure Aero 2023 i torba na 12 rakiet

Niezależnie, czy jesteś zawodowcem, czy grasz w klubie - w kolekcji Pure Aero 2023 znajdziesz model dla siebie. Kontroluj topspin i wykończ rywala precyzyjnymi zagraniami!

Rakieta Pure Aero 2023 i torba na 12 rakiet

Puść wideo poniżej i dowiedz się wszystkiego o nowym Pure Aero: specyfikacji, technologiach i idealnej kombinacji do produkcji maksymalnego topspinu!

Wideo: opis kolekcji Pure Aero 2023
System Aeromodular3 - ikoniczna, aerodynamiczna rama - w rakiecie Babolat Pure Aero 2023

Twój przeciwnik będzie miał pod górkę

Dostęp do topspinu nigdy nie był prostszy! To dzięki połączeniu systemów FSI Spin (zoptymalizowany układ strun i diamentowy kształt grometów na godzinie 12 i 6 główki) oraz Aeromodular3 - ikonicznej dla Pure Aero, aerodynamicznej ramy.

Dźwięk zwycięstwa

Zintegrowanie pomiędzy warstwami grafitu włókien naturalnego lnu i plastycznego elastomeru da Ci niesłychane czucie piłki. Systemy NF2 - Tech i SWX Pure Feel tłumią drgania, pozostawiając lekko stłumiony dźwięk uderzenia - coś, co zawodowcy lubią najbardziej.

W nowej rakiecie Babolat Pure Aero 2023 wykorzystano naturalne włókna lnu
Felix Auger-Aliassime, Leylah Fernandez i Carlos Alcaraz z rakietą Babolat Pure Aero 2023

Błyszcz na korcie

Carlos Alcaraz, Felix Auger-Aliassime, Leylah Fernandez - są dobrzy, a mają czas, by być jeszcze lepsi. Nowe Pure Aero to świeży design i błyszczące wykończenie. Ostrzeż rywali: gram na własnych warunkach!

Pure Aero 2023 + RPM Rough = maksymalna rotacja

Naciąg to silnik Twojej rakiety. Znalezienie odpowiednich strun jest tak samo ważne jak rakiety. Łącząc nowe Pure Aero z naciągiem RPM Rough o szorstkiej powierzchni tworzysz prawdziwą maszynę do rotacji.

Rakieta Pure Aero 2023 i naciąg Babolat RPM Rough to perfekcyjna kombinacja do rotacji

Jakim typem spin-gracza jesteś?

System Aeromodular3 - ikoniczna, aerodynamiczna rama - w rakiecie Babolat Pure Aero 2023
Rakieta Pure Aero 2023 i torba na 12 rakiet

FAST SPIN

Lubisz atakować. Szukasz okazji, by pójść do przodu i zagrywać piłkę „na wznoszącą”. Twoja agresywna gra wymaga kontroli, aby zagrywać kątowe piłki i dyktować warunki na korcie. Pure Aero 98 podniesie Twoją grę na nieziemski poziom. Do zobaczenia w Tourze?

STRONG SPIN

Dysponujesz naturalną siłą, dzięki której zagrywasz mocne uderzenia w szczytowym momencie odbicia. Rotacja pozwala Ci wyrzucać rywali z kortu i kończyć wymianę z eksplodującą siłą. Dominuj z Pure Aero! Potrzebujesz więcej manewrowości? Wybierz lżejsze modele Pure Aero Team i Pure Aero Lite.

HEAVY SPIN

Uwielbiasz grać daleko za linią końcową. Zamęczasz rywali swoją solidnością i czekasz na właściwy moment, by przejść do ofensywy. Zyskaj legendarną trajektorię lotu piłki z Pure Aero Rafa.

KOLEKCJA SPRZĘTU PURE AERO 2023

Kolekcja odzieży Babolat Aero

KOLEKCJA ODZIEŻY I BUTÓW AERO

Kolekcja butów Aero 2023

Podobne artykuły

Produkt dodany do listy życzeń
Produkty dodane do porównania.