BABOLAT x LAMBORGHINI

Ikoniczne marki - sportowa Babolat i motoryzacyjna Lamborghini - łączą siły, by wspólnie stworzyć wyjątkową linię rakiet do padla. Produkowana ręcznie, we Włoszech i w limitowanej liczbie 50 sztuk rakieta „BL001” jest pierwszym efektem tej technologicznej współpracy.

BL001 - TECHNOLOGICZNE ARCYDZIEŁO

Ponad pół roku wspólnej pracy zespołów Babolat i Lamborghini dało unikalny produkt. Konstrukcja rakiety została bezpośrednio zainspirowana konstrukcją podwozia aut Lamborghini. BL001 ma niezwykle sztywną ramę obwodową i ciągnącą się aż do rączki "belkę bezpieczeństwa". Umożliwia ona dłoni niemal bezpośredni kontakt z główką rakiety. Efekt to połączenie kontroli, wyjątkowy komfort i niesłychana moc uderzenia.

PRODUKCJA WE WŁOSZECH

BL001 została wyprodukowana w liczbie zaledwie 50 egzemplarzy. Do jej produkcji został użyty ultra-precyzyjny w 100% ręczny proces we włoskiej fabryce w mieście Sant'Agata Bolognese - siedzibie firmy Lamborghini. Jej testy odbyły się w laboratorium i na kortach pod kontrolą ekspertów Babolat. Rakieta BL001 zostanie zaoferowana klientom w tajnej przedsprzedaży.

MOCNA I PRESTIŻOWA

Efekt wspólnej pracy inżynierów Babolat i Lamborghini? Rakieta dająca wyjątkową siłę uderzenia z zachowowaniem kontroli i komfortu. Rakieta będzie dostępna w 6 kolorach typowych dla pojazdów Lamborghini.

RAKIETA BABOLAT x LAMBORGHINI DLA CIEBIE

Technologia oraz materiały użyte do produkcji BL001 zostaną wykorzystane w modelach BL002 i BL003, które pojawią się w masowej sprzedaży w 2025 roku. Obie rakiety również zostaną wyprodukowane w Europie - tym razem w Babolat Padel Studio nieopodal hiszpańskiej Barcelony.

Dowiedz się jako pierwszy o kolejnych etapach współpracy Babolat z Lamborghini i nowych produktach zapisując się na nasz newsletter. Dodatkowo zyskasz kod rabatowy 20 zł na swoje zamówienie.

Umowa podpisana między Babolat i Lamborghini (na zdjęciu przedstawiciele obu firm) w 2025 roku przewiduje wspólne stworzenie rakiet dla szerszego grona odbiorców.

Produkt dodany do listy życzeń
Produkt dodany do porównania