Padel

Dowiedz się więcej o padlu - nowej grze szalenie popularnej m.in. w Hiszpanii, Włoszech i Szwecji. Poznaj sprzęt potrzebny do rywalizacji i odpowiednio dobierz rakietę do swoich umiejętności.

Babolat x Lamborghini - limitowana edycja rakiet do padla

Ikoniczne marki - sportowa i motoryzacyjna - łączą siły, by wspólnie stworzyć unikalną serię rakiet do padla. Produkowaną w limitowanej serii w Europie z wykorzystaniem materiałów używanych przy produkcji luksusowych aut.

Czytaj dalej
Marcin Maciocha

Jak dobrać buty do padla?

Większość gra w padla w butach tenisowych. To błąd! W padlu zawodnicy poruszają się w inny sposób niż na korcie tenisowym. Ile razy grając w tenisa robisz obrót o 360 stopni, ile razy smeczujesz? W padlu to się dzieje niemal w każdej wymianie. Jak więc wybrać buty do padla? Tego dowiesz się z naszego poradnika.

Czytaj dalej
Marcin Maciocha, materiały Babolat

Jak dobrać rakietę do padla? [poradnik]

Nie wiesz jak wybrać rakietę do padla? Z tego poradnika dowiesz się, na jakie parametry powinieneś zwrócić uwagę, by dobrać sprzęt jak najlepiej dopasowany do Twoich umiejętności i stylu gry.

Czytaj dalej
Barbara Maciocha

Padel - zasady gry w ten nowy sport

Jak serwować w padlu, kiedy wygrywamy wymianę, jak liczyć punkty? Poznaj zasady gry w padla - nowego sportu zdobywającego błyskawiczną popularność na całym świecie.

Czytaj dalej
Marcin Maciocha, Barbara Maciocha

7 powodów, dla których warto grać w padla

Przekonaj się, dlaczego padel podbija serca ludzi na całym świecie i coraz śmielej radzi sobie również w Polsce. 

Czytaj dalej
Basia Maciocha
Produkt dodany do listy życzeń
Produkt dodany do porównania