Filtruj według

Rozmiar
Rozmiar
Poziom
Poziom
Wiek
Wiek
Kluczowa zaleta
Kluczowa zaleta
Skład
Skład
Waga(g)
Waga(g)
Balans (mm)
Balans (mm)
Długość (mm/cale)
Długość (mm/cale)
Sztywność (ra)
Sztywność (ra)
Wielkość główki (cm2/cale2)
Wielkość główki (cm2/cale2)
Układ strun
Układ strun
Fabryczny naciąg
Fabryczny naciąg
Pokrowiec
Pokrowiec

Rakiety do tenisa ziemnego, wyprzedaż

Aktywne filtryRakiety tenisowe Babolat - najtańsza cena

Ten dział to idealne miejsce dla miłośników wyszukiwania dobrych rakiet do tenisa w najniższych cenach. Znajdziesz tu zarówno modele zawodnicze jak i amatorskie (dla początkujących i średniozaawansowanych), juniorskie oraz dla dzieci. 

Wyprzedaż rakiet do tenisa ziemnego - oszczędź nawet 70%

Najniższe ceny są możliwe dzięki temu, że wyprzedajemy rakiety, które zostały nam z poprzednich kolekcji. Rakiety na wyprzedaży są nowe - nigdy nie były używane. Te amatorskie mają zazwyczaj fabryczne naciągi i pokrowce. Te zawodnicze to znakomite modele, którymi grały kiedyś gwiazdy tenisa takie jak Nadal, Janowicz czy Radwańska. Tu znajdziesz rakiety z rabatem do nawet 70% - zazwyczaj im starsza kolekcja, tym lepsza cena.

Znajdź rakietę tenisową dla siebie

Użyj filtrów w lewej kolumnie, by wybrać rakietę do tenisa pasującą do Twojej gry. Wybierz wiek, poziom, wagę i inne ważne dla Ciebie parametry. Znajdź także pasujący do Ciebie rozmiar rączki. 

Pomożemy Ci wybrać rakietę tenisową

Zastanawiasz się, jak dobrać rakietę tenisową dla siebie? Jak znaleźć taką, która najlepiej pomoże Ci wykorzystać Twoje umiejętności? Masz problem z wyborem? Zadzwoń (91) 486 29 20 lub napisz maila na adres sklep@babolat-tenis.pl - pomożemy Ci wyszukać najlepszy model, w najkorzystniejszej cenie. W naszym zespole są trenerzy tenisa, którzy poradzą Ci, która rakieta będzie najlepsza dla Ciebie.