BAB Battle - światowy konkurs dla juniorów Babolat Team

BAB Battle gromadzi 11 juniorów (w wieku 13-15 lat) z całego świata. Rywalizując o jedyną w swoim rodzaju nagrodę, zawodnicy muszą zmierzyć się z wyzwaniami przygotowanymi przez firmę Babolat i gości specjalnych.

Felix Auger-Aliassime

Prowadzący: Felix Auger-Aliassime

Będąc wzorem do naśladowania na korcie i poza nim, Felix będzie gospodarzem 3 odcinków BAB Battle, udzielając komentarzy i wskazówek, a także głosując na swoich ulubionych zawodników.

Zwycięzca BAB Battle otrzyma jedyną w swoim rodzaju nagrodę: prywatną sesję treningową z Felixem oraz pobyt w RAFA NADAL ACADEMY na Majorce!

Nie zapomnijcie obejrzeć programu i zagłosować na swojego ulubionego zawodnika!

POLSKI PRZEDSTAWICIEL:
HUBERT PLENKIEWICZ

Wśród rywalizujących młodzików i młodziczek z 11 krajów znalazł się Polak - Hubert Plenkiewicz.

13-latek z Radomia to, na ten moment, pierwsza rakieta w swoim roczniku. Znany jest nie tylko z doskonałej dyspozycji na korcie, ale również z zamiłowania do różnych trików.

Obejrzyj jak Hubert radzi sobie w BAB Battle i głosuj na niego, by doszedł do finału!

Hubert Plenkiewicz

ZOBACZ ODCINKI BAB BATTLE

Odcinek 1
Odcinek 2

Premiera kolejnego odcinka już niebawem...

GOŚCIE SPECJALNI

Juncheng SHANG

Juncheng SHANG

Juncheng aka Jerry ma 16 lat i jest już ITF #1. Dotarł do finału 2021 US Open Junior. Będzie on pierwszym gościem Felixa w BAB Battle, dając kandydatom wyzwanie do wykonania oraz dołączając do Felixa, aby komentować i głosować podczas pierwszego odcinka.

Leylah Fernandez

Leylah Fernandez

Niedawna finalistka US Open 2021 zaznaczyła swoją obecność w ostatnich tygodniach znakomitym występem na Flushing Meadows. Będzie ona gościem Felixa w drugim odcinku BAB Battle.

Leylah Fernandez

Leo Borg

Leo to utalentowany syn Bjoerna Borga. Zdobył największy tytuł w swojej karierze na J1 Porto Alegre w 2021 roku. Leo dołączy do Felixa w trzecim odcinku BAB Battle.

Komentarze (0)

Produkt dodany do listy życzeń
Produkty dodane do porównania.

Strona używa tzw. ciasteczek zgodnie z Polityką Prywatności.