Rodzina Babolat

#BabolatFamily łączy pasja do sportów rakietowych. Jesteśmy globalną społecznością tenisistów, badmintonistów i graczy padla, którzy mają w sobie siłę, by nadawać ton grze i inspirować kolejne generacje. Niezależnie od miejsca na świecie, związani z Babolat gracze, trenerzy, pracownicy, partnerzy i przyjaciele dzielą się swoimi wyjątkowymi historiami.

Przemek Atras: dopóki widzę szansę, to biegnę

Większość zawodników w jego wieku już dawno zawiesiła rakietę na kołku. A on ciągle gra. Przemek Atras mając 38 lat jest jedynym Polakiem powyżej 30 roku życia w TOP5 rankingu Polskiego Związku Squasha. W 2018 roku był Mistrzem Polski, w 2021 roku kolejny raz numerem jeden w Polsce.

Czytaj dalej
Marcin Maciocha

Podsumowanie 2022 roku Babolat Team

2021 był rokiem nowych twarzy w drużynie Babolat. Alliasime, Alcaraz, Norrie, Fernandez - ostatnie miesiące pokazały, że o tych graczach już niedługo będzie głośno.

Czytaj dalej
Materiały Babolat, tłum. Marcin Maciocha

BAB Battle - światowy konkurs dla juniorów Babolat Team

Zobacz tenisowe show - 11 nastoletnich graczy Babolat Team z całego świata, w tym z Hubert Plenkiewicz z Polski, rywalizuje o pobyt w Rafa Nadal Academy na Majorce. Program prowadzi Felix Auger-Alliasime wraz z zaproszonymi gośćmi, m.in. finalistką US Open 2021 Leylah Fernandez.

Czytaj dalej
Marcin Maciocha

Carlos Alcaraz - nowy Rafa?

Ma 19 lat i już jest #1 na świecie. Pewnie dlatego Carlos Alcaraz jest porównywany z Rafaelem Nadalem. "Nigdy nie będzie kolejnego Rafy. Jestem Carlosem" - mówi Alcaraz i opowiada o swoich tenisowych marzeniach.

Czytaj dalej
Materiały Babolat, tłum. Marcin Maciocha

Leylah Fernandez - droga do sukcesu

To był fenomenalny występ na US Open. Leylah Fernandez w drodze do finału pokonała 3 zawodniczki z czołowej dziesiątki rankingu WTA. Jakie były składniki sukcesu wschodzącej gwiazdy tenisa?

Czytaj dalej
Stephanie Myles, tłum. Marcin Maciocha

Fajna atmosfera jest ważniejsza od wyniku – wywiad z Magdaleną Wielec, organizatorką Tennis Stars League

Ponad pół tysiąca osób, większość na początkującym lub średnio-zaawansowanym poziomie. Tylu tenisistów i tenisistek gra w stworzonej przez Magdalenę Wielec „Tennis Stars League by BABOLAT”. Nam opowiada, co sprawiło, że w ciągu pięciu lat udało się jej stworzyć największą amatorską ligę w Warszawie.

Czytaj dalej
Marcin Maciocha

Nie "czy", a "kiedy" - Jennifer Brady

Jennifer Brady po dojściu do finału Australian Open wierzy, że na stałe wpisała się do czołówki kobiecego tenisa. To nam opowiada, jak zmieniło się jej podejście do tenisa, oraz czego zamierza dokonać w kolejnych latach.

Czytaj dalej
Materiały Babolat

Jaką rakietą gra Dominic Thiem? [dokładna specyfikacja]

Po wygraniu US Open 2020 Dominic Thiem został pierwszym zawodnikiem urodzonym w latach 90-tych, który zdobył tytuł turnieju Wielkiego Szlema. Z Babolat związany od 2014 roku. Jaką rakietą gra i jak dostosowana jest ona do jego potrzeb?

Czytaj dalej
Marcin Maciocha
Produkt dodany do listy życzeń
Produkt dodany do porównania