Trening tenisowy

Tu znajdziesz artykuły i wideo z poradami jak podnieść swoją grę w tenisa na wyższy poziom. Jak trenować tenisa, jak trenować forhend, bekhend, serwis i inne uderzenia, jak prawidłowo się rozgrzewać przed grą w tenisa ziemnego? Przykłady ćwiczeń, taktyka, filmiki instruktażowe dla tych, którzy chcą rozwijać swoje umiejętności.

4 najpopularniejsze błędy przy wyrzucie piłki do serwisu

Wyrzucasz piłkę do serwisu, a ona leci za wysoko lub za nisko, a może na boki? Anna Korzeniak, trzykrotna mistrzyni Polski i była #182 WTA pokaże Ci 4 najpopularniejsze błędy przy wyrzucie piłki do serwisu. Sprawdź, czy któregoś z nich nie robisz i popraw jakość swojego podania!

Czytaj dalej
Anna Korzeniak

Prawidłowy zamach do bekhendu - 2 kluczowe kwestie

Jak efektywnie rozpędzić rakietę główki przed uderzeniem z bekhendu - to w swoim wideo-tutorialu pokazuje trener Anna Korzeniak, trzykrotna mistrzyni Polski i była #182 WTA.

Czytaj dalej
Anna Korzeniak, Marcin Maciocha

Prosty trik poprawiający siłę uderzenia z forhendu

Anna Korzeniak, trzykrotna mistrzyni Polski i była #182 WTA pokaże Ci, jak przy pomocy jednego triku zwiększyć moc uderzenia z forhendu.

Czytaj dalej
Anna Korzeniak, Marcin Maciocha

Jak poprawić siłę uderzenia z bekhendu dzięki prawidłowej pracy nóg?

Zobacz wideo-tutorial Anny Korzeniak, trzykrotnej mistrzyni Polski i byłej #182 WTA, w którym pokaże Ci, jak dobrze ustawiając się do bekhendu zwiększyć moc tego uderzenia.

Czytaj dalej
Anna Korzeniak, Marcin Maciocha

Co, ile i kiedy pić, gdy grasz w tenisa, badmintona i padla

W tym artykule dowiesz się jak obliczyć swoje zapotrzebowanie na wodę, a także co, kiedy i w jakiej ilości pić.

Czytaj dalej
Barbara Maciocha, materiały Babolat

Tenis 10 - ćwiczenia wideo - trening dla dzieci

Zobacz wideo z przykładami ćwiczeń dla dzieci według programu Tenis 10 przygotowanymi przez trenerów Babolat Team. Znajdź inspirujące przykłady do wykorzystania w zajęciach na poziomach: niebieskim, czerwonym, pomarańczowym i zielonym.  

Czytaj dalej
Materiały Babolat

Tenis dla dzieci: jak wybrać zajęcia - 5 ważnych porad

To pytanie zadaje sobie niejeden rodzic. Trenerów i klubów jest mnóstwo. Na co więc mam zwrócić uwagę przy wyborze zajęć dla swojego syna lub córki?

Czytaj dalej
Marcin Maciocha

Trening na ścianie tenisowej [6 najlepszych wideo]

Zobacz wideo z ćwiczeniami, które zebrała i opisała Barbara Maciocha - trener PZT, ITF, PTR. Skorzystaj też z gotowego schematu ćwiczeń na ściance tenisowej.

Czytaj dalej
Basia Maciocha

Rozgrzewka tenisowa na małe kara [wideo]

Zobacz inspirujące wideo pokazujące ćwiczenia na czucie, koordynację i koncentrację przed grą. Spraw, by Twoja rozgrzewka była ciekawsza i bardziej efektywna.

Czytaj dalej
Basia Maciocha

Prawidłowa rozgrzewka tenisowa - najnowsze trendy [wideo]

Jak powinna wyglądać prawidłowa rozgrzewka w tenisie? To pokazuje w nagraniu wideo Barbara Maciocha - trener PZT, ITF i PTR Professional.

Czytaj dalej
Basia Maciocha
Produkt dodany do listy życzeń
Produkt dodany do porównania